Top 10 Bird Feeder Balcony – Ptačí krmítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. bellissa

#ad

Závěs na krmivo pro ptáky, bellissa 2dílná sada – vysoce kvalitní držák na knedlíky z míšových knedlíků – krmítko a držák

#ad
bellissa #ad - Praktické a jednoduché – již není potřeba žádná síť, aby se vám podařilo vytvořit tukový míč pro zvířata. Značkový produkt – tato krmítko je krmítko od firmy Bellissa. Výrobek může také jednoduše sloužit jako držák na balkon pro držáky ptačích knedlíků.

Tak není dlouhá životnost tohoto dávkovače krmiva žádný problém. Ať už veverka, veverka, kos, škrticí škrtici, havrani, vrabci, datel nebo červenoučci všem zvířatům pomůže. Může tak vzniknout více nádob na knedlíky. Pod sebou lze zavěsit několik dávkovačů krmiva pro ptáky. Jednoduché pick – tyto mřížky jsou perfektně vhodné pro podporu domácích divokých ptáků v zimě při hledání krmiva.

Tato značka je již více než 30 let synonymem kvality v oblasti zahrady. Krmítko spirály umožňuje rychlé vyklování. ModulÁŘnÍ – krmítko pro ptáky lze zavěsit na větvi. Odolný proti povětrnostním vlivům – vysoce kvalitní kov ptačí stanice neumožňuje rez.
Značkabellissa #ad
Výrobcebellissa #ad
Hmotnost1
Číslo dílu94400
Modelka94400

2. zooprinz

#ad

Přírodní ptačí budka k zavěšení s ochrannou stříškou pro volně žijící ptáky – odolná proti povětrnostním vlivům a dlouhá životnost – rychle zavěšená – ptačí budka

#ad
zooprinz #ad - Krmítko pro ptáky krmítko/krmítko milují všechny ptáky sýkorka, kos, ptáček. Robustní – stabilní krmítko pro ptáky zajišťuje snadné přiblížení krmítka ptačí budka/sloupky krmítka.

Střecha z proutku magicky přitahuje např. Perfektní velikost – moderní a velká krmítko přesvědčí svou výškou 43 cm. Sýkorky a kosy při stavbě hnízda. Dlouhá životnost – dům pro ptáky dávkovač krmiva/dům z kvalitních přírodních materiálů je odolný proti povětrnostním vlivům. K zavěšení – díky kovovému kroužku lze fut-tersilo/krmítko snadno zavěsit na zahradu/balkon.

Dávkovač lze naplnit krmivem pro ptáky např. Na stanici silo může současně jíst několik volně žijících ptáků/ptáků. S krmítkem krmítko pro ptáky významně přispějete k zachování rozmanitosti ptáků. Ideální pomůcka při výživě – krmivo krmítka pro ptáky, krmítko je stále vzácnější. Slunečnicová semena.
Značkazooprinz #ad
Výrobcezooprinz #ad

3. NETVUE

#ad

Vogelfutterspender mit Meisenknödelhalter, NETVUE Birdfy Pro Lite Vogelhaus mit Kamera, Wasser/Gelee Feeder, Futterstationen für Wildvögel, Vogelfutterstation mit Kamera & DIY Multifunktionsständer

#ad
NETVUE #ad - Das halterung ist aus wetterfestem Kunststoff hergestellt. Bird feeder mit dem eingebauten Anti-Noise-Mikrofon und -Lautsprecher können Sie die Vögel deutlich singen hören. 2 nachtsichtmodi optional: vogelfutterstation mit infrarot-nachtsicht, ohne vögel zu stören; der weißlichtmodus liefert auch im Dunkeln Aufnahmen in voller Farbe. Sie werden eingeladen, Vogelvideos oder lustige Dinge zu teilen.

Anders als beim vorherigen Stand, damit verschiedene Add-Ons hinzufügen kann, diese Struktur ist solide und haltbar. Birdfy mit neuer stand : ein neue vogelfutterständer, kolibri futterspender, darunter meisenknödel, Birdfy Pro hat eine breitere Struktur, obsthalter, sie können verschiedene add-ons selbst basteln, aber auch den gleichen Platz für Vögel zum Stehen behält. Die halterung ist eine Kreuzstruktur, Gelee Futterspender. Teilen sie es mit vogelliebhabern: beobachten sie nicht nur vögel in ihrem garten, mit ihnen zu diskutieren, sondern erfahren Sie mehr über die weltweiten Vogelnachrichten! Unsere Gruppe von Vogelliebhabern entwickelt sich zur weltweit größten Gemeinschaft von Vogelliebhabern, darunter anfänger, bastler, Ornithologen und Vogelschutzgruppen. Beobachten sie vögel auf ihrem handy: suchen sie nach einer neuen art, vögel aufzunehmen und zu beobachten? netvue birdfy Feeder– eine intelligente Vogelhaus mit Kamera, die alle kommenden Vögel automatisch erfassen und aufzeichnen kann und Ihnen Echtzeit-Benachrichtigungen über die Momente aller Vögel sendet.

Das ideale geschenk für Natur und Vogelliebhaber! Aufgenommene bilder oder videos werden bis zu 7 Tage kostenlos in Netvue Cloud gespeichert, Sie können auch eine SD-Karte für eine lange Speicherung einlegen. Einfach zu installieren und einzurichten: die vogelfutterstation funktioniert nur bei verbindung mit stabilem 2, 4-GHz-WLAN, Unterstütung kein 5-GHz-WLAN Wird mit einer montagefreundlichen Halterung und einem eingebauten wiederaufladbaren Akku mit hoher Kapazität geliefert.
ZnačkaNETVUE #ad
VýrobceNetvue #ad
Výška11.18
Délka10.94
Hmotnost6.15
Šířka7.64

4. GartenAZ

#ad

GartenAZ Vysoce kvalitní držák na míšeňské knedlíky – krmítko a držák, závěs pro krmení ptáků, dvojité knedlíky, sada 2

#ad
GartenAZ #ad - Praktické a jednoduché – pro vytvoření míče na tuk pro zvířata již není potřeba síť. Odolný vůči povětrnostním vlivům – kvalitní kov krmítka pro ptáky nepřipouští rez.

Krmicí spirála umožňuje rychlé klování. Jednoduché balení – tyto mřížky se perfektně hodí na pomoc domácím divokým ptákům v zimě při hledání potravy. Značkový výrobek – tato krmítko je krmítkovým silem z naší firmy. Ať už veverky, havrani, datele nebo zrzky, kosy, vrabci, sojky, drozdy, všem zvířatům pomůže. Na sebe lze zavěsit několik krmítek pro ptáky.

Tak není dlouhá životnost tohoto dávkovače žádný problém. ModulÁrnÍ – krmítko pro ptáky lze zavěsit na větvi. Výrobek může sloužit také jednoduše jako balkonový držák pro ptačí knedlíky. Tato značka je již více než 30 let synonymem kvality v oblasti zahrady. Může tak vzniknout více nádob na knedlíky.
ZnačkaGartenAZ #ad
VýrobceGartenAZ #ad

5. Asani

#ad

Witterungsbeständiger Pflanzen- und Vogelfutterspender Aufhänger mit 2 Haken, verstellbare Vogelhausstange mit stabiler Stahlkonstruktion, Shepherds Hook Vogelfutterstangen, Körbe, Laternen und mehr

#ad
Asani #ad - Das geheimnis hinter der haltbarkeit? Eine dicke Stahlkonstruktion geschützt durch schwarze, die sich leicht verbiegen oder schließlich rosten, witterungsbeständige Lackierung. Kreieren sie atemberaubende dekoration: verleihen sie ihrer terrasse, alles aufzuhängen, der ihre schienen schmückt, von Vogelfutterspendern, haben Sie die Kraft, Pflanzkörben, oder Ihrem Balkon einen markanten Touch.

Stellen sie es so ein, bis die Komplimente einströmen. Maße b x l: 55, 9 x 94 cm. Mit diesem hirtenhaken, dekorativen Laternen bis hin zu melodischen Windspielen. Die befestigungsklemme bietet Platz für Holz- und Metallschienen mit einer Dicke von bis zu 5, 1 cm. Ein geschenk, um zu schätzen: sie suchen nach einem einzigartigen einweihungsgeschenk? Ein aufmerksames Geschenk für den Pflanzenliebhaber oder Vogelbeobachter in Ihrem Leben? Überraschen Sie sie mit diesem Vogelfutterspender & hängenden Pflanzenhalter und machen Sie ihren Tag.

Kein werkzeug kein bohren kein ellenbogenfett Schieben Sie einfach die Klemme an der Unterseite auf Ihre Schiene und ziehen Sie die Schraube fest. Kein werkzeug nötig: die montage ihrer vogelhausstange ist einfach. Stellen sie den richtigen winkel: in welche richtung sie ihren vogelfutterspender oder Pflanzkasten aufstellen möchten, wie Sie es wünschen und warten Sie, unser Hirtenhaken passt sich an, um es zu machen. Beide haken sind vollständig um 360 Grad drehbar. Perfekt für Geburtstage, Feiertage und alles dazwischen.
ZnačkaAsani #ad
VýrobceAsani #ad
Číslo díluJY-451
ModelkaJY-451

6. WILDLIFE FRIEND

#ad

WILDLIFE FRIEND I Ptačí lektvar s nástěnným držákem – létající vážka – z litiny, balkóně, ptačí koupel, krmítko pro divoké ptáky na zahradě, mrazuvzdorná

#ad
WILDLIFE FRIEND #ad - Kvalitní: držák lze namontovat na rovnou plochu v zahradě, na terase nebo na balkóně vždy čtyřmi šrouby. 4 vhodné hmoždinky + šrouby jsou součástí dodávky. Stabilní: tvarově krásný držák s létající vážkou nabízí maximální nosnost cca 6 kg.

Masivní: nástěnný držák pro krmítko pro ptáky, květináč, rostliny atd. Je vyroben z robustní litiny. Rozměry: 19, 5 cm x 4 cm x 16, 5 cm DxŠxV. Naše 30denní vrácení peněz slibujeme, že se vám nelíbí – náhrada kupní ceny bez, když, ale. Vybaveno šrouby a hmoždinkami pro snadnou instalaci – stabilní a pevné.

Nezapomenutelné: z myšlenek na ochranu přírody bylo výslovně upuštěno od chemické vrstvy! Promyšlené: stabilní materiál je vhodný k zavěšení krmítka pro ptáky, lucerny, rostliny, ptačí budky, zvonkohry a závěsný květináč. Mrazuvzdorná: litina je absolutně mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaWILDLIFE FRIEND #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška6.5
Délka7.68
Šířka1.57

7. Hiss Reet

#ad

Krmítko pro ptáky z eukalyptového dřeva I LÜNEBURG I ideální na balkon a zahradu I odolná proti povětrnostním vlivům I 2, ptačí budka – se stříškou s doškovými rákosy, Hiss Reet® Krmítko pro ptáky

#ad
Hiss Reet #ad - Spodní deska se skládá z osB, rám a rám z eukalyptového dřeva. Střecha se tak skládá z pravé, vázané doškové střechy a vřesu. Krmítko je chráněno před deštěm a sněhem, takže krmivo pro ptáky zůstává suché! Rozmanité možnosti: připevněte krmítko na velkou větvi, postavte na zahradě ptačí budku se stojanem nebo na terase trojnožkou.

Perfektní místo je určitě při tom! záchytný pohled: ptačí budka s doškovou střechou z přírodního dřeva je krásná nejen pro divoké ptáky, ale slouží také jako hezký poutač pozornosti na zahradě, terase a balkonu! 100% ruční práce: naše ptačí budky jsou originální hiss reet produkt.

Dokonalá ochrana: velká krmítko pro ptáky nabízí perfektní ochranu pro volně žijící ptáky a jídlo, které se v ní nachází. Přírodní materiály: naše ptačí budky jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Ptačí budka odolná proti povětrnostním vlivům – exkluzivně z vlastní výrob.
ZnačkaHiss Reet #ad
VýrobceHiss Reet GmbH #ad
Výška20.08
Délka25.59
Šířka19.69
Číslo dílu70HRVE5030TR

8. iBorn

#ad

IBorn Vogelfutterspender,futterspender wildvögel Metall,Kaffee futterhaus für vögel,Wildvogel-Futterstaton zum Aufhängen,Kaffee 14 Zoll 6Ports

#ad
iBorn #ad - Kaffee-power-beschichtung, boden, kein verblassen der farbe, um alle wettertage standzuhalten. Sechs futteröffnungenbei unterschiedlichem wetter und mangel an futtervorräten brauchen Vögel mehr Energie und Nahrung, um zu überleben. Wir verwenden fortschrittliche Technik für die Metallbearbeitung, wenn es im Freien verwendet wird. Integrieren sie das design der natur und laden Sie mehr gefiederte Vögel in Ihren Garten ein, ideal für das ganze Jahr: Tragen und Tragen.

Sechs futteröffnungen mit sitzstangen ermöglichen es mehreren Vögeln gleichzeitig zu füttern, bringen Sie genug Futter für die Vögel und locken mehr Vögel in Ihren Garten an. Regelmäßige reinigung sorgt dafür, dass die vogelfutterstation aus Metall besser funktioniert, einfaches Nachfüllen und Reinigen: Vogelfutterspender zum Aufhängen im Freien mit Deckel zum einfachen und bequemen Befüllen. Funktioniert mit samenmischung: dieser vogelfutterspender zum aufhängen ist eine der am häufigsten verwendeten Art und eignet sich für die meisten Arten von Samen- und Samenmischungen, Blaumeise und Grünfinken, einschließlich gepunkteter Spechte, Spatzen, die Siskins Dunnock, Meisen, Hausspatzen, Sonnenblumenkern, Mischungen, um Vögel anzulocken, Bullfinch, Goldfink, Kleiber und Heerfliegenfänger.

Klappdeckel zum Öffnen, leicht zu sehen, wenn sie ablaufen und rechtzeitig wieder auffüllen. Transparentes Samenfach, um schöne Vögel zu besuchen. Oberseite aus metall, kaffee-power-coat, Sitzstangen, Futteröffnungen, robuste Konstruktion, rostbeständig, um Ihrem Gartenleben Leben Leben zu verleihen. Metall-futterspender für vögel: metalloberteil und -boden, um das metall länger zu halten, Aluminium-Futteröffnungen überlebten Eichhörnchenschäden.
ZnačkaiBorn #ad
VýrobceiBorn #ad
Výška15.6
Délka4.29
Šířka4.29

9. Emsa

#ad

POETIC /EMSA – krmítko pro ptáky – ptačí budka pro venkovní použití – vodotěsné a odolné proti povětrnostním vlivům – k zavěšení nebo upevnění – barva zelená

#ad
Emsa #ad - 100% recyklovaný materiál: tento koš na rostliny je součástí pozitivního oběhu, protože se skládá ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu, je udržitelný a chrání tak životní prostředí.

Deko: tento domeček pro ptáky navržený ornitology je ideálním místem pro krmení ptáků. Výrobek je stejný, pouze balení a značka se liší, proto jsou výrobky s produktem EMSA stále na skladě, děkujeme za pochopení. Dvojité použití: v zimě můžete zavěsit krmítko nebo vložit sypké krmivo do určené misky pro krmení ptáků, v létě jej můžete použít jako koupel pro ptáky. Individuální možnosti upevnění: tento krmítko lze zavěsit na větvi, na stěnu nebo díky své volitelné podpoře na terén. Poétic převzala zahradní oblast značky emsa, podle dostupnosti obdržíte výrobek s označením EMSA nebo Poétic.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobcePoétic #ad
Výška8.39
Délka6.02
Hmotnost0.22
Šířka5.75
Číslo dílu514491
Modelka514491

10. Kingsyard

#ad

Celoroční krmení, Kingsyard 38 cm krmítko pro ptáky kov – se 6 přiblížovacími tyčemi, pro zahradu/terasu/balkon, krmítko pro ptáky, žlutý, dávkovač krmiva pro divoké ptáky na výsev

#ad
Kingsyard #ad - Víko lze pro snadné plnění snadno zvednout a dno je odnímatelné, 5 x 5, aby bylo možné snadné čištění. Naše vynikající krmítka pro ptáky přilákají celou řadu ptáků a především více radosti pro vaši rodinu a přátele! Jedinečné dárky z našeho hnízda do Vaší zahrady.

Celokovová konstrukce s práškovým nástřikem zaručuje dlouholetou trvanlivost. Záruka spokojenosti: vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Ptáci to budou milovat: semena zůstanou čerstvá s našimi zabudovanými odtokovými otvory. Stabilní design: atraktivní zahradní design. Pokud nejste zcela spokojeni, obraťte se jednoduše na náš přátelský tým zákaznických služeb, abyste obdrželi plnou náhradu nebo náhradu.

Snadné doplňování a čištění: podavač 5, 5 x 14 palců pojme až 1 libru smíšených nebo černo olejových slunečnicových semen. Příroda všude: pozvěte tyto opeřené přátele do svého útulného zahradního prostředí. 6 portů nabízí místo pro krmení více ptáků.
ZnačkaKingsyard #ad
VýrobceKingsyard #ad
Výška14
Délka5.51
Šířka5.51
Číslo díluKYBF102CP01