Top 10 Champions League Pokal – Trofeje, medaile a ceny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DRAFT NOW

#ad

DRAFT NOW Fantasy-Fußball-Trophäe, Nachbildung, hergestellt für Fantasy-Fußballmeister, Chrom, 35,6 cm

#ad
DRAFT NOW #ad - Wir waren enttäuscht, immer wieder andere Kunststoff-Fantasy-Trophäen zu kaufen. Unsere fantasy-fußball-Trophäe ist für einen wahren Fantasy-Fußballmeister gedacht. Eine nachbildung Trophäe kommt mit ultimativen Prahlerrechten.

Nachbildung der chrom-trophäe. Fantasy-fußball-trophäe belohnen sie ihre liga auf die beste art und weise. Im gegensatz zu anderen optionen ist unsere Fußball-Trophäe wirklich eine Replikat-Trophäe, die Ihren Fantasy-Fußballmeister belohnen soll. Tolles geschenk für alle ligen. Die elegante und langlebige Trophäe von Draft Now hält Fantasie-Ligen mehr beschäftigt.

Internationale produkte haben separate bedingungen, einschließlich Passform, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, Kennzeichnung oder Anweisungen. Traditionen werden geboren. Wir haben bei der herstellung unserer Chromharz-Fantasy-Trophäe keine Ecken geschnitten.
ZnačkaDRAFT NOW #ad
VýrobceDraft Now #ad

2. Express Medals

#ad

Gold Basketball Medaillen Trophäe Champion Teilnehmerpreis mit Halsbändern 10 Stück

#ad
Express Medals #ad - Benötigen sie andere farbige bänder. Wir bieten 10 stück in über 40 verschiedenen Farben. Klicken sie einfach auf den blauen Express Medals Link oben.

Jede medaille enthält ein standard-Halsband mit Schnappverschluss, 2, 2 cm breit, rot-weiß-blau. 10 stück 5, 1 cm durchmesser, druckguss, massives Metall, helles Gold, Basketball-Award Medaille Trophäe mit rot-weißem und blauem Halsband. Brauchen sie eine andere medaille, plakette, champion-Gürtel oder andere Auszeichnung. Klicken sie einfach auf den blauen Express Medals Link, Trophäe, um unseren Amazon-Shop zu besuchen. Massives metall: high-Definition-Premium-Medaillen, auf die Sie stolz sein werden.
ZnačkaExpress Medals #ad
VýrobceExpress Medals #ad
Délka2
Hmotnost1
Šířka2
Číslo díluFBADSS06G-10PK
ModelkaFBADSS06G-10PK

3. Zelaro

#ad

Zelaro Zlatý pohár s textem na přání – trofej pro děti – pohár s uchy jako dárek pro ženy a muže se emblémy Tři velikosti 19 cm

#ad
Zelaro #ad - Nejlepší muž, nejlepší kolega, nejlepší tatínka, nejlepší přítel a nejlepší maminka na světě nebo individuální gravírování podle vašich představ. Nebo v podnikání. Ať už fotbal, vánoce, narozeniny, začátek školy, bowling, hasiči, volejbal, kužely, Den matek, maturita, svatba, Den otců.

Personalizace – jak by bylo vyryté nápisy např. Zlatá socha – turistický pohár z lesklého, zlatě zbarveného plastu – tři velikosti – perfektní pro vítěze. Materiál – trophy pohár je vyroben ze zlatého plastu na ušlechtilém černém mramorovém podstavci zlaté gravírované cedulky.

Perfektní nápad na dárek – figurka vítěze pro každou příležitost. Ocenění trofejí – osobní dárek pro šéfy, přátele, příbuzné, trenéry, bratra, svědky, nejbližší, dceru, členy klubu, partnera, rodiče, kolegy nebo vašeho učitele skutečně upoutá pozornost pro vitrínu.
ZnačkaZelaro #ad
VýrobcePokale Fischer #ad

4. Decade Awards

#ad

Fantasy Football League Champion Monster Trophy – Gravur Platten von Anfrage – Perfekt Fußball Award Trophy, handbemalt Design – Hergestellt schwere Harz Casting – Für Anerkennung – Jahrzehnt Awards

#ad
Decade Awards #ad - Global store artikel haben separate bedingungen, werden aus dem Ausland verkauft und können von der britischen Version abweichen, einschließlich Passform, Alterseinstufung und Kennzeichnung.
ZnačkaDecade Awards #ad
VýrobceDecade Awards #ad
Výška6.5
Délka4
Šířka2.5
Číslo díluMR-99302
ModelkaMR-99302

5. Zelaro

#ad

Zelaro Zlatý pohár s textem na přání | stříbrný pohár s rytinou | pohár jako dárek pro ženy a muže | dárek pro spolupracovníky | turistický pohár s emblémem | dárek pro kolegy ve 2 velikostech 17 cm, zlatý

#ad
Zelaro #ad - Personalizace – ať už nejlepší šéf, nejlepší dědeček nebo tvůj individuální text na přání, vše bude gravírováno zcela podle tvých přání jako laserové gravírování na zlatém štítku. PokÁl s detaily – pohár ve stříbrné barvě je uvnitř ozdoben modrými detaily a má modrý základ.

Trofej jako ocenění – zvláštní úspěch lze velmi dobře vyznamenat zlatým pohárem. Zlatý pohár s ušlechtilým černým mramorovým podstavcem má díky tomu vysoce kvalitní vzhled. Pokály jsou připevněny na ušlechtilém černém mramorovém podstavci. Ať už při fotbalu, šipce, stolní tenis, házené, bowlingu, pivní pong nebo jakékoli jiné vhodné příležitosti.

Vysoce kvalitní materiál – trofej je vyrobena ze stříbrného a zlatého plastu. Perfektní nápad na dárek – pohár ve zlaté nebo stříbrné barvě je krásným dárkem pro děti, ženy a muže. Ať už je to dárek k narozeninám pro tatínka, pro nejlepší babičku, nejlepší mámu nebo vaši oblíbenou kolegyni, stříbrný pohár je vždy pěkným nápadem na dárek.
ZnačkaZelaro #ad
VýrobceZelaro #ad

6. Blulu

#ad

12 kusů zlatých stříbrných bronzových olympijských medailí vítězných medailí zlaté stříbrné bronzové ceny za hry a party

#ad
Blulu #ad - 30 cm, medaile ze zinkové slitiny, barva závitu: zlatá, průměr vířivky cca 5 cm, stříbrná a bronz. Medaile ze zinkové slitiny: medailonek ze zinkové slitiny lze použít jako odměnu na hru, tak i jako sbírku památníků a ctivých protokolů dítěte.

Olympický styl: přední a zadní strana medailonku má špičkový vzor pšenice, stříbrná medaile jako 2. Barva pásku je červená, bronzové medailonky 3. Stříbrné a bronzové brýle je na jedné straně jako vítěz, druhá strana jako zlatá medaile jako 1. Zlaté, bílá a modrá. Balení: obsahuje 4 kusy zlatých medailonů, vhodné pro více hrách, celkem 12 kusů medailonů, 4 kusy stříbrných medailonů a 4 kusy bronzové medailony, týmové hry a třídní večírky, každá medaile má nosný pás.

Dobrá motivace: kovové medaile lze použít jako dobrou povzbuzení a za lobu, což je vhodné pro soutěže, hry, party atd. Délku kovové medaili: každá medailonka má snadno přenosný pásek.
ZnačkaBlulu #ad
VýrobceBlulu #ad
Číslo díluBlulu-Metal Winner Medals-01
ModelkaBlulu-Metal Winner Medals-01

7. Art-Trophies

#ad

Gold, Einheitsgröße, Art-Trophies at81113 Trophäe Sport

#ad
Art-Trophies #ad - Ideale Verlobung. Schwarzer Marmorsockel. Tasse mini gold gerippte Griffe 14 cm. Kunststoffkörper der Trophäe. Mehrere Größen.
ZnačkaArt-Trophies #ad
VýrobceArt-Trophies #ad
Výška5.51
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.97
Číslo díluAT81113
ModelkaAT81113

8. pokalspezialist

#ad

Pohár Bromberg stříbrný s destičkou na gravírování a gravírováním

#ad
pokalspezialist #ad - Klikněte na "nyní přizpůsobit", abyste si sami vytvořili svou destičku na gravírování. Sada jednotlivých pohárů nebo pohárů Bromberg. Rytina na stříbrnou destičku na jeden pohár je již zahrnuta v ceně. Zaslání jako balíček přes DPD nebo DHL.
Značkapokalspezialist #ad
Výrobcepokalspezialist #ad
Výška12.64
Délka3.35
Hmotnost500
Šířka3.54

9. BETALIC

#ad

29 " Meister Trofej Fóliový balónek s Mužstvo Zabarvuje CS63

#ad
BETALIC #ad - Vezměte prosím na vědomí naše nabídky pro jiné země barvy a balonky. Děkujeme za s vyšším. Tyto latexové balónky jsou profesionální dekorace kvality. Helium je nejsou součástí dodávky. Tyto lze snadno vzduchem nebo héliem a pro dekoraci vašich 2018 World Cup party, přední vašeho domu nebo obchodu a mnoho dalších věcí. Plavete pro přibližně 7 hodin, pokud jste s helium Aufgepumpt. To finish balónky je kovově a dodá vám koupit drahý vzhled, ale můžete u nás k tomuto za výhodnou cenu.
ZnačkaBETALIC #ad
VýrobceBETALIC #ad
Výška0.39
Délka9.06
Šířka6.3
Číslo díluCS63RIBB

10. Art-Trophies

#ad

Art-Trophies at81193 Trophäe Sport, Silber/blau, Einheitsgröße

#ad
Art-Trophies #ad - Mehrere Größen. Details in anderen Farben. Grundlage Marmor creme. Cup porta 33/25 laurel bicolor 20 cm. Ideale Beteiligung.
ZnačkaArt-Trophies #ad
VýrobceArt-Trophies #ad
Výška7.87
Délka3.54
Šířka3.54
Číslo díluAT81193
ModelkaAT81193