Top 10 Gartenbank Holz 3 Sitzer – Zahradní lavičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lazy Susan

#ad

Lazy Susan Jasmínová kovová zahradní lavice v antik bronzu | bezúdržbová | odolná proti povětrnostním vlivům | z hliníku

#ad
Lazy Susan #ad - Zahrada a terasa: na zahradě nebo jako posezení na terase nebo balkóně – zahradní lavice vytváří místo pro relaxaci nebo příjemné společné setkání. Bezúdržbový: náš nábytek je vyroben z vysoce kvalitního pískového litého hliníku, který má mnoho výhod oproti jiným materiálům, především nerezaví a nehnije.

Pro zahradní nábytek, které se často používají k výrobě zahradního nábytku, který zůstane po koupi krásný bez péče, už nehledejte. Na rozdíl od většiny zahradního nábytku ze dřeva a teakového dřeva se nekroutí a nehnije, na rozdíl od mnoha jiných kovů nerezaví. Lavice nabízí dostatek místa pro 2 osoby a lze ji použít také na balkóně. Při vývoji jsme dbali na to, aby přiložený návod byl srozumitelný a že montáž je jednoduchá. Tuto pohodlnou lavici lze kombinovat s ostatním zahradním nábytkem Lazy Susan v této barvě.

Lazy susan nabízí 24měsíční záruku na veškerý náš terasový a zahradní nábytek. Zahradní nábytek lazy susan je odolný proti povětrnostním vlivům, takže vaše zahradní lavice může stát venku po celý rok. Snadná montáž a čištění: Čištění je velmi jednoduché: jednoduše oprášit nebo otřít vlhkým hadříkem a v případě potřeby vytřete do sucha – hotovo. U lazy susan se nám podařilo spojit kvalitu, je odolný a vyrobený z nerezových materiálů, trvanlivost a styl. 2místná lavice: tato zahradní lavice byla vyvinuta speciálně pro vaše pohodlí.
ZnačkaLazy Susan #ad
VýrobceLazy Susan #ad
Výška33.46
Délka21.65
Hmotnost29.76
Šířka40.16
Číslo dílu5060299122093
ModelkaLazy Susan

2. Kai Wiechmann

#ad

Balkon, Kai Wiechmann Zahradní lavice z teakového dřeva 4místná 180 cm teaková zahradní lavice na terasu, zahradu

#ad
Kai Wiechmann #ad - Pohodlné sezení: sedák a opěradlo teakové lavice jsou ergonomicky tvarované – vychutnejte si své nové oblíbené místo v zeleni. Detaily výrobku: Š/v/h 180/91/64 cm | hloubka sedáku = 52, 5 cm | šířka sedáku = 170 cm | výška loketní opěrky = 65 cm | dodávka předmontovaná ve čtyřech dílech.

Udržitelný: dbejte na životní prostředí na přírodní suroviny – vsaďte na kvalitní teakovou lavici, transparentně testováno ze 100% plantážového teakového dřeva. Velmi snadná údržba: ušetřete si náročné naolejování nebo lazování – zahradní sedadlo je přirozeně odolné proti povětrnostním vlivům, dokonce i v zimě. Obzvlášť stabilní dřevěná lavice: velmi masivní součásti bez náchylných šroubových spojů dělají z lavičky z teakového dřeva solidní společník pro velké i malé.
ZnačkaKai Wiechmann #ad
VýrobceKai Wiechmann #ad
Výška35.83
Délka25.2
Šířka70.87
Číslo dílu01.134M

3. Sedex

#ad

Dřevěná lavice z tvrdého eukalyptu, SEDEX Zahradní lavice New Jersey, 3místná

#ad
Sedex #ad - Masivní konstrukce s dlouhou životností. Materiál: eukalyptové dřevo. Dostatečná šířka pro 3 osoby. Z kontrolovaného pěstování.
ZnačkaSedex #ad
VýrobceSeedex #ad
Výška35.43
Délka62.2
Hmotnost44.09
Šířka26.77
Číslo dílu3977-04

4. Grand patio

#ad

Na balkon světle hnědá, relaxační lavice retro styl pro 2-3 sedadla, parková lavice s opěradlem a loketní opěrkou, Grand patio Zahradní lavice kovová, do parku, zahradní nábytek lavice do zahrady

#ad
Grand patio #ad - Rychlá montáž: všechny díly a návod jsou součástí dodávky, musí dva dospělí strávit 15 ~ 30 minut, aby dokončili montážní práce. Krásný design: každá lavice má na zadní straně pěkný vzor.

Uděláme, abychom vám pomohli při řešení problému. Pohodlné: tato zahradní lavice má vysokou nosnost 300 kg, velkoryse dimenzované sezení je dimenzováno pro 3 osoby. Parkovací lavice se zakřivenými loketními opěrkami je atraktivním a útulným poutačem pozornosti ve vašem venkovním prostoru, na balkóně nebo na zahradě. Stabilní konstrukce: stabilní ocelová konstrukce s ochranným lakem a odolné zaručují velkou robustnost a dlouhou životnost. Pokud máte během používání dotazy, co bude v našich silách, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Poprodejní servis: 1 rok poprodejní servis.
ZnačkaGrand patio #ad
VýrobceGrand patio #ad
Výška35.43
Délka22.05
Hmotnost42.99
Šířka50.39
Číslo dílubench-7
ModelkaGartenbank

5. Sedex

#ad

Parková lavice, dřevěná lavice, lavice, lavice, dřevěná, Sedex Zahradní lavice Colombo 3místná s výklopným stolem

#ad
Sedex #ad - S vyklápěcím stolem. Odolné vůči povětrnostním vlivům. H/v cca 150/57, 5/90 cm. Eukalyptové dřevo v přírodním a olejovaném stavu. Stabilní konstrukce, dlouhá životnost.
ZnačkaSedex #ad
VýrobceSedex #ad
Výška35.43
Délka59.06
Hmotnost44.09
Šířka22.64
Číslo dílu3916-04
Záruka2 roky.

6. Kingfisher

#ad

3místná dřevěná zahrada dvorka Bench

#ad
Kingfisher #ad - 3místná zahradní lavice z tvrdého dřeva. Velikost cca. Nutná vlastní montáž. V 95 cm x d 149 cm x H 68 cm. Ošetřeno počasím s mosazným kováním.
ZnačkaKingfisher #ad
Výška37.4
Délka58.66
Hmotnost30.97
Šířka26.77
Číslo díluFSWBENCH3
ModelkaFSWBENCH3

7. KMH

#ad

KMH 3místná zahradní lavice odolná proti povětrnostním vlivům pro zahradu, balkon & terasu se sedákem 150 cm ze série Classic z pravého teakového dřeva, lavice dřevo – odolná proti povětrnostním vlivům a masivní zahradní lavice

#ad
KMH #ad - Ruční výroba a snadná údržba – naše teaková dřevěná lavice je odolná vůči plísním a vlhkosti – třímístná lavice ze dřeva – rustikální dřevěná lavice Teak na zahradu, terasu, balkon nebo jako lavice. Vysoce kvalitní stabilní provedení – masivní teakové dřevo odolné proti povětrnostním vlivům – naše teakové dřevo je až 6 cm silné – pohodlně tvarovaná zadní a sedací plocha.

Další vhodné zboží – stylový dřevěný nábytek teak z naší série "Classic" lze snadno a bez problémů kombinovat s dalšími výrobky z našeho obchodu. Detaily výrobku – sedací plocha: 150 cm // celková šířka: 150 cm x celková hloubka: 52 cm x celková výška: 92, 5 cm // Výška sedáku: 44, 5 cm x hloubka sedáku: 52 cm // Opěradlo: 47 cm – teakové dřevo silné až 6 cm.

Optický úchop – zahradní lavice z teakového dřeva s elegantně zaoblenými loketními opěrkami – atraktivní prvek pro venkovní použití. Udržitelné: použité teakové dřevo pochází z kontrolovaného pěstování plantáží v Indonésii. Bezpečné zaslání: prostřednictvím spedice "Volná hrana obrubníku".
ZnačkaKMH #ad
VýrobceKMH mbH #ad
Výška36.42
Délka20.47
Hmotnost38.14
Šířka59.06
Číslo dílu102087

8. KMH

#ad

Balkon, KMH 3místná zahradní lavice 145 cm odolná proti povětrnostním vlivům série Harry z pravého teakového dřeva ve stylu Shabby Chic, moderní dřevěná lavice na zahradu, park, terasu – lavice s moderními řezbami

#ad
KMH #ad - Ruční výroba a snadná údržba – naše 3dílná teaková dřevěná lavice je odolná vůči plísním a vlhkosti – nápad na dárek pro milovníky zahrady. Tomu lze zabránit každoroční péčí s teakovým olejem. Vysoce kvalitní masivní provedení – masivní teakové dřevo odolné proti povětrnostním vlivům – pohodlně tvarovaná zádová a sedací plocha – zimní zahradní nábytek bílý omyvatelný.

Udržitelné: použité teakové dřevo pochází z kontrolovaného pěstování plantáží v Indonésii. Výška sedáku: 46 cm × hloubka sedáku: 45 cm, zádová opěrka: 41 cm – přírodní dřevo, moderní styl Shabby Chic. Chutné a elegantní poutač – teakové dřevo, zahradní lavice s vkusnými řezbami na opěradle a elegantní soustružnictví na loketních opěrkách – nábytek pro moderní domov. Detaily výrobku – celková šířka sedací plocha: 145 cm × celková hloubka: 55 cm × celková výška: 85 cm.

Upozornění: barvy na fotografiích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečné barvy. Ruční výroba a snadná údržba – naše 2dílná teaková dřevěná lavice je odolná vůči plísním a vlhkosti – nápad na dárek pro milovníky zahrady. Bezpečné zaslání: balíkovou službou. Další vhodné zboží – stylový dřevěný nábytek teak z naší série "HARRY" lze snadno a bez problémů kombinovat s dalšími výrobky z našeho obchodu.
ZnačkaKMH #ad
VýrobceKMH mbH #ad
Výška33.46
Délka21.65
Šířka57.09
Číslo dílu102143

9. SEDEX

#ad

Utah zahradní lavice 3místná z eukalyptového dřeva

#ad
SEDEX #ad - S intergovaným stolem. H/v cca 150 x 64 x 106 cm. Masivní konstrukce s dlouhou životností. Eukalyptus přírodní olejovaný.
ZnačkaSEDEX #ad
VýrobceSedex #ad
Výška41.73
Délka25.2
Hmotnost54.01
Šířka59.06
Číslo dílu3860-04

10. Sedex

#ad

Dřevěná lavice z eukalyptu FSC 120 cm, 2místná, SEDEX Zahradní lavice New Jersey

#ad
Sedex #ad - Masivní eukalyptové dřevo FSC odolné proti povětrnostním vlivům. Stabilní konstrukce, dlouhá životnost. Přírodní, olejovaný. Rozměry: Š/h/v cca 120x68x90 cm. Zahradní lavice new JERSEY 2místná.
ZnačkaSedex #ad
VýrobceSeedex #ad
Výška35.43
Délka26.77
Hmotnost30.86
Šířka47.24
Číslo dílu3976-04