Top 10 Kabel DisplayPort Auf HDMI – Adaptéry DP-HDMI

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

černý, Amazon Basics Propojovací kabel, 0,9 m, DisplayPort na DisplayPort

#ad
Amazon Basics #ad - Délka: 0, 9 metru. Pozlacené konektory; konduktory z holé mědi; stíněné fólií a pletivem pro robustnost a spolehlivé spojení. Perfektní pro streamování videa, pro hraní nebo pro rozšíření pracoviště. Kabel displayport na displayport přenáší HD audio a video signály z počítače na obrazovku. Kompatibilní se specifikacemi displayport verze 1. 2; kompatibilní s dp, dp++ a displayport++; podporuje rozlišení videa až 4K x 2K.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.43
Délka36
Hmotnost0.11
Šířka0.8
Číslo díluDP1.2-3FT-1P
ModelkaDP1.2-3FT-1P

2. IVANKY

#ad

Microsoft Surface Pro, IVANKY Mini DisplayPort na HDMI adaptér, šedý, monitor, vhodný pro MacBook Air/Pro, projektor a další – 20 cm, Thunderbolt 2 Mini DP HDMI adaptér nylon

#ad
IVANKY #ad - Nylonová pletená bunda vydrží více než 15 000 ohybů, konektory pozlacené 24K nabízejí spolehlivý bezporuchový přenos dat a zlepšují přenosovou stabilitu. Tíhlá velikost skořepiny vás zbaví starostí, snadno se nerozbije. Vysoce kvalitní převodovkas tímto mini displayport thunderbolt na hdmi adaptéru můžete notebooky s mini DP přípojkami připojit k externím displejům/televizorům/projektorům, což funguje perfektně, ať už chcete prezentace nebo chcete sledovat videa 1080p HD s vaším laptopem na větší obrazovce.

Promyšlený designlehký a přenosný adaptér pro thunderbolt 2-port. Podporuje rozlišení až 1920 od 1080 a vysoce kvalitní audio pas. Prodloužení záruky pro dobro našich zákazníků prodlužujeme 18měsíční záruku na 54 měsíců 18+36 pro zákazníky, kteří své výrobky zaregistrovali na našich webových stránkách.

Je zapotřebí dodatečný hdmi kabel. Několik odstínění, že budete stát v cestě blízkým přístavům. Získejte jasné, 5. 1 nebo 2. Jemná kompatibilitaideální pro apple macbook air pŘed 2018, imac pŘed 2017, microsoft surface pro lineup, apple macbook pro pŘed 2016, surface Laptop nikoli Surface Book 2 a všechny ostatní notebooky s výstupem Mini DisplayPort ne nový MacBook s připojením typu C. V případě dotazů a podnětů jsme vám kdykoli rádi k dispozici.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.79
Délka11.3
Šířka0.39
Číslo díluFBA_IVANKY-DP01
ModelkaIVANKY-DP01

3. BENFEI

#ad

Microsoft Surface Pro 3/4 usw, MacBook Air, BENFEI Mini DisplayPort zu HDMI Adapter, DP Thunderbolt zu Konverter vergoldetes Kabel für MacBook Pro, Mac Mini

#ad
BENFEI #ad - Leichter und tragbarer adapter zum anschluss eines mini displayport Mini DP oder mDP/Thunderbolt kompatibler Computer an einen HDTV, Monitor oder Projektor mit HDMI; ein separates HDMI-Kabel separat erhältlich wird benötigt.

Vergoldete stecker widerstehen Korrosion, bieten Steifigkeit und verbessern die Signalleistung. Kompatibel mit apple macbook, l540, macbook pro, mac mini, x230/x240s, macbook air, w540, t540p, pro 3, pro 2, imac, helix; dell xps 13/14/15/17, mac pro; microsoft surface Pro 4, surfacebook nicht surface für windows rt; lenovo thinkpad x1 carbon, Latitude E7240/E7440, Precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7/V5/V7; Intel Chrom; Asus Zenbook.

Flacher stecker blockiert nicht benachbarte anschlüsse am Computer, verfügt über eine geformte Zugentlastung für eine lange Lebensdauer, ergonomisch geformte Lauffläche für einfaches Ein- und Ausstecken. Berträgt audio und video vom computer oder tablet auf hdtv-display; unterstützt videoauflösungen bis 1920 x 1200 und 1080p Full HD und makellose Audio-Pass-Thru für unkomprimierte digitale 7. 1, 5. 1 oder 2 Kanäle.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu000180black-1p
Modelka000180black-1p

4. Rankie

#ad

černý, Rankie Mini DisplayPort Thunderbolt 1/2 Mini DP na HDMI adaptér, 4K převodník

#ad
Rankie #ad - Přenáší audio a video z počítače nebo tabletu na HDTV displej. Přípojka s nízkým profilem neblokuje sousední porty na vašem počítači, má odlehčení v tahu pro dlouhou životnost a má ergonomické běhouny pro snadné nasazení a odpojení.

Lehký a přenosný adaptér pro připojení mini displayportu dp mini nebo mdp / thunderbolt 1/2 není kompatibilní s thunderbolt 3 Připojení kompatibilních počítačů k HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI; vyžaduje samostatný HDMI kabel k dostání samostatně. Podporuje rozlišení videa až 4k x 2k a bezvadný audio pas pro nekomprimované digitální 7. 1, 5. 1 nebo 2 kanály. Pozlacené konektory odolávají korozi nabízejí tuhost a zlepšují výkon signálu.
ZnačkaRankie #ad
VýrobceHenaci #ad
Výška9.29
Délka0.31
Hmotnost0.04
Šířka10.39
Číslo díluR-1130-ADAPTER-MINIDP-HDMI-BK_SML
ModelkaR-1130-

5. JSAUX

#ad

JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@ 30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon pletený kompatibilní s HP, HDTV, monitor, stolní počítač atd. – šedá, ThinkPad, projektor

#ad
JSAUX #ad - Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd. Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++. Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI.

Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní. Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem. UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, lenovo thinkpad, stolními počítači HP, grafickými kartami AMD, Dell, Lenovo, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort.

Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI. Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluJSDENZDP2HDFGY1P

6. JSAUX

#ad

Monitor, projektor, desktop atd. černý, HDTV, JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon splétaný kompatibilní s HP, ThinkPad

#ad
JSAUX #ad - Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, dell, grafickými kartami AMD, stolními počítači HP, Lenovo, Lenovo ThinkPad, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort.

Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní. Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI. Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd. UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup. Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++.

Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu. Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem. Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluJSDENZDP2HDFBK

7. StarTech.com

#ad

černá, StarTech.com MDP2DVI3 kabelové rozhraní a přechodky Mini DisplayPort DVI Černá

#ad
StarTech.com #ad - Host-kompatibilitÄt: aktiver mini dp auf hdmi-adapter unterstützt mdp/mdp++quellen einschließlich thunderbolt 1 & Mac Mini, Microsoft Surface Pro 1-6, MacBooks, Intel NUC & 2, Desktops AMD FirePro/Nvidia Quadro, Laptops, Mini-ITX-Computer, MacBook Air & Docks.

Benutzerfreundlich: ohne software oder treiber ist der mdp auf hdmi-adapter-Dongle mit jedem Betriebssystem kompatibel Einschließlich macOS, Windows und Ubuntu; kompatibel mit MiniDP-Geräten wie Microsoft Surface PCs oder TB1/TB2 MacBooks. HÖhere produktivitÄt: schließen sie diesen mini displayport auf hdmi display-adapter an einen HDMI-Monitor, einen Fernseher oder einen Projektor an oder fügen Sie Ihrem Computer ein zweites Display hinzu Dank seiner geringen Größe lässt sich das Gerät problemlos zwischen Home Office und Büro transportieren.

ZuverlÄssige verbindung: der minidisplayport auf hdmi Videokonverter ist mit vernickelten Steckverbindern ausgestattet, um eine verbesserte Signalqualität zu gewährleisten Getestet mit HDMI-Kabeln bis zu 15 m. Produktleistung: der mini displayport 12 auf hdmi 14 adapter verbindet ihren mdp host mit einem hdmi-display - unterstützt Ultra HD UHD 4K 30 Hz 3840x2160 und 1920x1200 1080p Video, 71-Kanal Audio, HDCP 14, DPCP - 15 cm langes Kabel.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška0.5
Délka8.6
Hmotnost0.04
Šířka1.1
Číslo díluMDP2HD4KS
ModelkaMDP2HD4KS
Záruka2 year manufacturer

8. StarTech.com

#ad

StarTech.com MDP2DVI3 kabelové rozhraní a přechodky Mini DisplayPort DVI Černá, bílá

#ad
StarTech.com #ad - Einfach zu benutzen: der mdp auf hdmi adapter benötigt keine software oder treiber und kann mit jedem Betriebssystem einschließlich macOS, Windows und Ubuntu verwendet werden; kompatibel mit MiniDP Geräten wie Microsoft Surface PCs oder TB1/TB2 MacBooks.

ProduktivitÄt steigern: mini displayport auf hdmi adapter zum anschluss eines HDMI Monitors, Fernsehgeräts, Projektors, oder eines zweiten Bildschirms; kompaktes Design mit kleinem Formfaktor für den einfachen Transport zwischen Heimbüro und Büro. Host kompatibilitÄt: passiver mini dp auf hdmi video adapter unterstützt mdp++ quellen wie thunderbolt 1 & 2 MacBooks, Laptops, Desktops AMD FirePro/NVidia Quadro, Microsoft Surface Pro 1-6, MacBook Air/Mini, Mini itx Computer, Intel NUC & Docks.

Produktleistung: mini displayport 12 auf hdmi 14 adapter verbindet ihren mdp host mit einem hdmi bildschirm - Unterstützt 1920x1200 oder 1080p 60Hz Video, 71ch Audio, HDCP 14, DPCP - 13cm angeschlossenes Kabel - Weiß. ZuverlÄssiger anschluss: minidisplayport auf hdmi video Konverter ist mit vernickelten Steckern ausgestattet, um eine verbesserte Signalqualität zu gewährleisten - Getestet mit HDMI Kabeln bis zu 15m.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška0.6
Délka6.7
Hmotnost0.05
Šířka1.6
Číslo díluMDP2HDW
ModelkaMDP2HDW
Záruka3 Year

9. VisionTek

#ad

Microsoft Surface Pro 3/4, pro MacBook Pro, Desktop Graphics a další 900691, VisionTek Mini DisplayPort na HDMI 4K Active Adapter, MacBook Air, konektor na zdířce, Mac Mini

#ad
VisionTek #ad - Plně kompatibilní s HDMI 2. 0 . Není reverzibilní, podporuje pouze mDP na HDMI. Připojte svůj mdp přístroj k hdmi displeji, TV nebo projektoru. Podporuje rozlišení až 4k uhd 3840 x 2160 @ 60 Hz. Není nutný ovladač o/s; Plug 'n Play bez vstupu do proudu. Podporuje amd Eyefinity Multi-Display schopnosti.
ZnačkaVisionTek #ad
VýrobceVisionTek Products #ad
Výška2
Délka12.5
Hmotnost0.07
Šířka3.5
Číslo dílu900691
Modelka900691

10. Highwings

#ad

Dell, pozlacený konektor monitor kompatibilní pro stolní počítače/notebook, HP, Lenovo, AMD atd, Highwings DisplayPort na HDMI adaptér 4K

#ad
Highwings #ad - Kompatibilní s displayport pro notebooky hp probook elitebook, lenovo, lenovo, dell, lenovo ThinkPad, GPU AMD, Desktop-Tower HP, stolními počítači HP, Dell, NVIDIA a dalšími zařízeními. Pozlacený konektor odolný proti korozi zajišťuje přesný přenos signálu. Vynikající stabilita: tento displayport na hdmi adaptér je vybaven výkonným inteligentním čipem, který zajišťuje rychlý a stabilní přenos videosignálu.

4k displayport na hdmi: highwings displayport na hdmi adaptér s kompatibilitou 4k @30hz, který dokáže přehledně zobrazit každou částici a přesně zvládnout každý zdroj. Vysoká kvalita: tento displayport na hdmi adaptér má klasický styl highwings, pozlacený 24k a měděným drátem 30 awg, aby se snížily interference s bezdrátovými službami, se třemi vrstvami zinkování, jako je Wi-Fi. Univerzální kompatibilita: displayport na hdmi adaptér podporuje rozlišení 1080p 1920 × 1080 full hd 60 hz.

Upozornění: jedná se o jednorázový adaptér, který lze převést pouze ze zdroje DP na HDMI displej. Vychutnejte si ultimativní zážitek z uhd na velké obrazovce s jedinečnou dynamickou technologií HDR a 12bitového zpracování barev. Přenosný design: highwings displayport na hdmi adaptér má skořepinu z hliníkové slitiny s kompaktní a ultratenkou strukturou, snadno se přenáší. Má tři vrstvy stínící vrstvy, které odolávají rušení přístroj musí podporovat režim DP/DP++. Pružný, dvojitě tkaný vojenský nylon a více než 10 000 testovacích zátek.
ZnačkaHighwings #ad
VýrobceHighwings #ad
Hmotnost0.13