Top 10 LED Stripes 10m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Pásek pro kuchyňskou linku, teplá bílá, Öuesen COB LED pásky 10 m, samolepicí světelný pásek, světelná lišta, televizi,, 3000 K, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, postel, vodotěsná, IP44

#ad
Öuesen #ad - Při pokládání proužků led, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného proužku. Při srovnání tradičních smd proužků, husté led perly mohou mít trvalý a měkký světelný efekt, vytváří pouze sporadické a oslňující světelné skvrny. Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, paměťových funkcí a časovače.

Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, jídelna, pokud potřebujete pomoc, strop, šatník, koupelnové zrcadlo, party, ložnice, kuchyň, jako je obývací pokoj, TV pozadí, schodiště, svatba nebo dárek pro přátele atd. Cob led pásky s vysokým jasem 10 m dejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v. Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru.

Cob led pásek 10 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, LED teplá bílá, 1 x ovladač a 2 x spojky. Naše stmívatelné led pásky 3000 k mají rovnoměrný světelný efekt, design šetrný k očím, měkké světlo, žádné oslnění, vysoký CRI 90+. Kontaktujte nás, uspokojivou odpověď. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, ne jako smd led pásky 1 m/50 led perly, cob led pásek 1 m/480 led perly, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Délka10
Číslo díluCOB7
ModelkaCOB7

2. Öuesen

#ad

Vodotěsné IP44, obývací pokoj,, teplá bílá stmívatelná 24 V, kuchyň, světelný pásek se síťovým zdrojem a dálkovým ovládáním pro spodní vestavbu, LED pásky COB 10 m, TV, světelná lišta LED, samolepicí

#ad
Öuesen #ad - Cob led pásek stmívatelný, díky hladkému povrchu je riziko zranění pro děti a domácí zvířata nižší. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Cob led pásky lze stříhat každé 4 cm a můžete je stříhat podél řezných značek. Pohodlné pro vás. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače.

Led světelný pásek 10 m má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu. Led pásky mají delší životnost a vysoce kvalitní vzhled. Led pásek v teplé bílé barvě, 10 m flexibilní osvětlení samolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Pokud máte problémy s používáním COB pásků. Vedení je lepší. Instalace více volně v každém Roh místnosti. Pracovní napětí cob led pásky jsou 24 v nízké, ve srovnání s běžnými světelnými pásky, bezpečnostní napětí pro lidské tělo, cob led pásek 10 m je vyroben ze silikonového materiálu, delší a bezpečnější životnost COB LED pásky vodotěsné s vodotěsnou funkcí IP44, hodnota LED pásku 10 m je nízká.

Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání. Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 10 m cob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, knihovnách, obývacích pokojích, kuchyních, schodištích, led pásek 10 m lze použít v šatnících, v ložnicích, skříních na víně, index podání barev 90+ ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, chodbách a koupelnách.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluTUOGOU-COB-7
ModelkaTUOGOU-COB-7

3. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro, DIY tvarování

#ad
Govee #ad - Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty.

Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Trávíte s nimi fantastický čas. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

4. ROUKLE

#ad

Super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním | 3840 LED | teplá bílá 2700 K | jednoduchá domácí dekorace, ROUKLE 8 mm COB LED pásky 2700 K – 10 m, stmívatelná 24 V

#ad
ROUKLE #ad - Spora energie a nízká spotřeba: cob led pásky jsou energeticky úsporné a šetří energii. Vysoký index reprodukce barev cri: cob led pásky mají cri přes 90, které přesně reprodukuje skutečné barvy objektů a vytváří tak přirozenější a jemnější světelný efekt.

Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku. Se 4 režimy, šetří náklady. Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led. S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení. Navíc teplota barvy cct 2700 k nabízí teplé a útulné světelné prostředí, které vytváří útulnou atmosféru. Ultra tenký design a flexibilní montáž: cob led pásky se hodí pro úzké prostory nebo zakřivené instalace a nabízí větší flexibilitu a kreativitu.

Navíc jsou naše světla stmívatelná, 8 stupni jasu a 60sekundovým časovačem nabízí rozmanité možnosti osvětlení. Je důležité si uvědomit, že led pásky COB jsou vhodné pouze pro vnitřní použití. Navíc odstraňuje problémy s tmavými místy a efekty bodových zdrojů běžných LED pásků. Zadní strana 3m lepicí plocha umožňuje snadné upevnění na čisté povrchy.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluDD-10M

5. Airand

#ad

COB Led Streifen 10M Warmweiss Kit, 24V LED Strip Selbstklebend 3000K, IP44 Wasserdicht Led Band Flexibel mit Fernsteuerung, 10m Lichtband mit Netzteil für Bad Küche Wohnzimmer Deko

#ad
Airand #ad - Led lichtband 10m warmweiß verfügt über eine Memory-Funktion, 10%-100% Helligkeitsauswahl, die den Lichteffekt des letzten Stromausfalls beibehält. Lightstrip hat enthält keine schädlichen Substanzen, hohe qualität zertifiziert der Lichtband. Led strip gibt ihnen eine schöne warme und natürliche Atmosphäre. Sicherheit & wasserdicht & lange lebensdauer- cob led strip arbeitsspannung ist 24v niedrige spannung, die led band ist auch IP44 wasserdicht, led streifen Bessere Wärmeableitung, über schäden, verglichen mit gewöhnlichen Lichtleisten, so gibt es keine Notwendigkeit, die durch Feuchtigkeit verursacht zu kümmern.

Airand cob led-streifen mit 480leds/m high-density-design, cOB Keinen dunklen Fleck, Höhere Lichteffizienz, Vergleich mit SMD LED Strip, Gleichmäßiger und Heller, geringerer Stromverbrauch. Lichtleiste 10m kommt mit 2 steckern und 1 15, Sie können direkt anschließen oder frei spleißen 360°. Sie können je nach Szene unterschiedliche Helligkeit und Modi auswählen.

Sie können die lichtlänge und Form des led lichtband selbstklebend nach Bedarf selbst gestalten. Flexible & selbstklebend & schneidendie led band selbstklebend können in jedem winkel gebogen werden. Dimmbare & dynamische & timmerled band 10m mit 16-tasten rf fernbedienung, 8 dynamische modi zur auswahl. 3000k warmweiss led strip haben eine sehr weiche und gleichmäßige Beleuchtung, höherer Farbwiedergabeindex CRI90+, gibt Ihnen eine schöne warme und natürliche Atmosphäre. Die durchschnittliche lebensdauer dieser LED Stripes beträgt bis zu 50000 stunden.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
ModelkaCOB Led Streifen 10m

6. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 5M 630 LEDS/M 14W/M DC24V černý PCB IP30 Chasing barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, ws2811 ic může ovládat až 63 žárovek. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611eb09gvk267L, SP105EB06XXCC17Y, SP108EB07DVJ568C atd. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Poklesy napětí atd.

Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku. Propojitelné provedení. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, kuchyních, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. A lze jej použít také s arduino, raspberry Pi, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Vysoce kvalitní světelné perly. Fcob+ws2811 ic světelný pásek. Vyšší světelná účinnost, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, jako je duha atd.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.26

7. PAUTIX

#ad

4800 LED DC24 V, LED pásek CRI93+ pro ložnice, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, 10 m, kuchyně, PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K

#ad
PAUTIX #ad - Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, cob led pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, lineární a bez skvrn.

Cob led pásky vyzařují rovnoměrné světlo od začátku do konce. Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, vyšší světelná účinnost, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty.

Nezahrnuje led napájení a ovladače. Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / skříňku / regál na víno / knihovnu / podsvícení televizoru. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší index reprodukce barev 93 +.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

8. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, funguje s hlasovými asistenty Alexa

#ad
Philips Hue #ad - Generace, echo Plus a Echo Show 2. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní.

Generace. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

9. Govee

#ad

Na party, LED pásek Govee, RGBIC LED pásek 5 m, ovládání přes aplikaci, na doma, jako kuchyňská dekorace, do ložnice, 5 m, ovládání segmentů, změna barvy, na televizi, synchronizace hudby, 64 režimů scény

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Segmenty pásku lze barvit. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.6

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

10. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING WS2812B 5M 60 LED/PixelS/M 300 LED RGB černé PCB pásky s 5050 SMD LED 5 V IP30 není vodotěsné není součástí dodávky síťový zdroj a ovladač

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Individuálně adresovatelné plně barevný programovatelný led pásek, aby každá jednotlivá led měla jinou barvu a jas než kterákoli jiná led. Hudební ovladač. Statický efekt, ws2812b led, sledovací efekt, stabilnější kvalita.

Adresovatelné led diody umožňují, speciální efekt, WS2811 IC zabudovaný 5050SMD. Ovladač aplikace, csy07 csy08 x2 sP106E SP107E atd. Snadná instalace dodává se s 3pinovými jst-sm konektory na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělené proudové/zemnicí kabely na obou koncích. Ovládání pomocí zápasu se může objevit pestrý závěs / flash / flow voda/dešťové kapky / jump flash a tak dále stovky světelných efektů, můžete také upravovat animační efekt softwaru Coreldraw / LedEdit.

Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Kompatibilní s programovatelnými řídiči k1000c atd. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Síťový adaptér a ovladač je nutné zakoupit samostatně. 256 zobrazení jasu a 24bitové barevné zobrazení. Led pásek je vyroben z 50 cm fpcb, takže je na pásku každých 50 cm pájecí bod. Delší životnost, atd.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Teachnology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M30LB30
ModelkaWS2812B5M60LB30