Top 10 Maus und Tastatur – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - Kompatibilní s MS Windows. Veďte myš přes xxl titanwolf podložku pod myš do boje a nechte své protivníky vypadat staře! Teď už neexistují žádné výmluvy. 303428 303209 + 302645 + 302928. S 6 tuningovými závažími po 4 gramech určíš přesně gramy, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy.

Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. Jejich kvalita vyzdvihuje alumar z davu a vlastnosti z něj dělají perfektní řídicí centrum vašich herních soutěží. Tři, jsou nyní k dostání za cenu za sadu kladiva. Poté 12 programovatelných tlačítek a 5 paměťových profilů. Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech.

Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. V neposlední řadě 7 stupňů dpi, senzor pmw3336dm s až 10800 dpi, které můžete odečíst bez překrytí ruky na boční světelné stupnici. Tým titanwolf se vrací k bojové ceně. Abyste mohli při svých turnajích a bitvách plně odklidit.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

2. RUNJRX KEYBOARD

#ad

4 Stück, RUNJRX Black Kailh GM 8.0 Mausschalter für Gaming-Maus

#ad
RUNJRX KEYBOARD #ad - Kein leiser Mikroschalter. Berührungsgefühl: 25 %. Parametrische lösekraft 25 gf min. 7, 3 mm höhe. Kontakt: Vergoldeter Kontakt. Zeit: über 80000000 Zyklen. Kompatibel mit Zowie Razer Logitech Maus.
ZnačkaRUNJRX KEYBOARD #ad
VýrobceRUNJRX #ad
Číslo díluMs-B
ModelkaMs-B
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. Aenllosi

#ad

Aenllosi Tvrdé pouzdro pro Logitech Pop Keys mechanická bezdrátová klávesnice a myš, pouze kapsa červená

#ad
Aenllosi #ad - Lehké a tvrdé ochranné pouzdro: vnější vrstva logitech pop case je nárazuvzdorná, prachotěsná a vodotěsná. Chrání vaše pop keys a chrání vaši klávesnici pop key a další příslušenství před poškrábáním, kolizemi a poškozením. Logitech pop keys pouzdro na klávesnici je mimořádně odolný materiál a je vyroben z materiálu EVA s vysokou hustotou.

Praktický design: upgrade internes design logitech pop keys taška, vnitřek je z měkkého materiálu. Vnitřní velikost: 39*14*3, 8CM. Snadné nošení: pouzdro logitech pop keys je lehké, batohu nebo zavazadla a vaše oblíbené pouzdro logitech pop kompaktní Bluetooth klávesnice s dlouhou životností a hladkým zipem vždy bezpečně uložit, můžete jej jednoduše zasunout do tašky, pohodlné otevírání a zavírání.

Tvrdé pouzdro aenllosi dokáže efektivně absorbovat nárazy a snížit poškození způsobené náhodným nárazem. Rozsah dodávky: pouze k prodeji taška logitech pop keys mechanická bezdrátová klávesnice a myš a další příslušenství nejsou součástí dodávky. Perfektní tvar: aenllosi pop keys pouzdro na klávesnici kompatibilní s klávesnicí a myší logitech pop keys pro splnění vašich potřeb, ať už jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu, můžete je snadno vzít s sebou.
ZnačkaAenllosi #ad
Výška2.09
Délka16.26
Hmotnost0.77
Šířka7.48
Číslo díluAASN021126

4. Soueto

#ad

Schreibmaschinentastatur mit Handy-Tablet-Halter, Soueto Kabellose Tastatur und Maus, Retro-Tastenkappe, Laptop, 2,4 GHz kabellose optische Maus mit 3 DPI für PC, MacBook, Windows, Combo

#ad
Soueto #ad - Das coole Farbschema lässt es einzigartig aussehen. Kabellose tastatur und maus verfügen über ein Retro-Schreibmaschinen-Design, bieten ein klassisches Tipperlebnis ohne Einbußen bei Komfort. Kabellose maus mit 3-stufig einstellbarer cursorempfindlichkeit DPI 800/1200/1600 für präzise und reibungslose Navigation auf den unterschiedlichsten Oberflächen.

Entfernen sie sie einfach für einfachen Zugang zur darunter liegenden Oberfläche und entfernen Sie Staub, Schmutz oder verschüttete Flüssigkeiten. Der usb-empfänger verfügt über eine 2, 4-ghz-funktechnologie für einfache Plug-and-Play-Funktionalität und eine stabile drahtlose Verbindung bis zu 10 Meter Entfernung. Die kabellose schreibmaschinentastatur ist mit einem praktischen Steckplatz ausgestattet, um Ihr Telefon, Tablet zu platzieren. 12 multimedia-hotkeys kombiniert mit fn für sofortigen Zugriff auf die Homepage der Website, Multi-Fenster-Vorschau, Desktop, Play/Pause und Lautstärkeregelung usw.

Kabellose tastatur ist mit abnehmbaren runden tastenkappen für eine einfache Reinigung konzipiert. Sie können ihr gerät nach Belieben horizontal oder vertikal platzieren. Tastatur benötigt 2 aaa-batterien, dass die kabellose Maus und Tastatur Strom sparen, Maus benötigt 1 AA-Batterie. Der automatische schlafmodus sorgt dafür, wenn sie nicht verwendet werden. Batterie nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaSoueto #ad
VýrobceSoueto #ad
Číslo díluWS513-Black-Orange-US
ModelkaWS513-Black-Orange-US

5. seenda

#ad

Ultra tenká mini bezdrátová klávesnice s myší s USB detektorem pro počítač/laptop/chytrou TV/domů/kancelář/cestování, seenda Bezdrátová klávesnice a myš malá, rozložení qwertz a tiché kliknutí černé

#ad
seenda #ad - Plug & play, žádné zpoždění, dosah až 10 m. Spolehlivé spojení – díky stabilní 2, 4ghz bezdrátové technologii lze bezdrátovou klávesnici a sadu myši bezproblémově propojit s vaším přístrojem přes USB přijímač v přihrádce na baterie myši. Počítačová klávesnice funguje se zařízeními podporujícími USB, kancelář a cestování.

Důležité: multimediální funkční tlačítka jsou plně kompatibilní s Windows, jako jsou Windows 7 / 10 / 8 / 11 a MacBook. Spora energie – klávesnice na laptop je napájena 2 bateriemi aaa a tichou myší s 1 * aa baterií upozornění: baterie nejsou součástí dodávky. Rozsah dodávky a záruka – součástí dodávky je 1× malá klávesnice, 1× usb přijímač a 1× návod k obsluze. ResponsivnÍ a komfortní zážitek z psaní – s plochým nůžkovým spínačem jsou tlačítka malé klávesnice tichá a citlivá.

A štíhlá myš padne na dlani s dpi 1300, která je perfektní pro každodenní použití. Pokud máte během tříleté záruční doby nějaké problémy, 1× plochá myš, obraťte se na náš zákaznický servis, abyste Váš problém 100% vyřešili. Pokud je bezdrátová klávesnice s myší během deseti minut neaktivní, automaticky přejde do pohotovostního režimu, aby šetřila energii. Kliknutím na libovolné tlačítko začne myš a klávesnice okamžitě pracovat. Ideální pro domácnost, ale nejsou plně kompatibilní s Mac.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Číslo díluCTU-201
ModelkaCTU-201
Záruka3 roky limitovaná záruka

6. Logitech

#ad

Logi Bolt, německé rozložení qwertz, Logitech Pebble 2 Combo, tichá a mobilní, bezdrátová klávesnice a myš, iPadOS, přizpůsobitelná, Easy-Switch pro Windows, MacOS, grafit, Chrome, Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

7. Logitech

#ad

Chrome, iPadOS, Easy-Switch pro Windows, Logi Bolt, tichá a mobilní, přizpůsobitelná, německé rozložení qwertz, MacOS, Logitech Pebble 2 Combo, bílá, bezdrátová klávesnice a myš, Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

8. Logitech

#ad

Logi Bolt, Bluetooth, růžová, Logitech Pebble 2 Combo, tichá a mobilní, MacOS, bezdrátová klávesnice a myš, Chrome, Easy-Switch pro Windows, iPadOS, přizpůsobitelná, německé rozložení qwertz

#ad
Logitech #ad - Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.

Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce

9. Logitech

#ad

Graphit, Logitech MK295 kabelloses Tastatur-Maus-Set mit SilentTouch-Technologie, optischer Spurführung, Shortcut-Tasten, verzögerungsfreier Drahtlosverbindung, Nano USB-Empfänger, IT QWERTY-Layout

#ad
Logitech #ad - Stabile aufsteller sorgen für eine anpassbare Höhe. Logitech mk295 ist mit chrome OS und Windows auf Laptop und PC kompatibel. Die tastatur ist mit 10m Reichweite und USB-Receiver ausgestattet.

Silenttouch-technologie: logitech mk295, das kabellose tastatur-Maus-Set mit modernster optischer Spurführung. Erlebe das volle klick-gefühl mit 90 % weniger Störgeräuschen für bessere Konzentration. Plug-and-play: schließe tastatur und maus einfach an und lege dank Plug-And-Play direkt los. Robustes design: spritzwassergeschützte, solide Bauweise und robuste Tasten. Absoluter komfort: die tastatur bietet einen Nummernblock und acht praktische Shortcut-Tasten für eine leichtere Steuerung und effizientere Dateneingabe. Kabellose verbindung: schließe mit kabelwirrwarr auf dem Schreibtisch ab dank der verzögerungsfreien, kabellosen 2, 4 GHz Verbindung.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH - INPUT DEVICES #ad
Výška1.77
Délka19.88
Šířka6.1
Číslo dílu920-009797
Modelka920-009797
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

10. Logitech

#ad

Laptop, kabelová optická myš, klávesnice standardní velikosti, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, USB Plug & Play, PC, německé rozložení QWERTZ – černá

#ad
Logitech #ad - Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé. Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy.

Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách. Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu.

Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo novějším. Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška8.9
Délka18.31
Hmotnost1.76
Šířka1.89
Číslo dílu920-002540
Modelka920-002540
Záruka3 roky omezená záruka na hardware