Top 10 Miwa Nextgen Akku-staubsauger – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Laresar

#ad

Vysavač na tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/dům, kartáč proti angle, 38 kpa/55 min/450 W, Laresar Akumulátorový vysavač, animovaný barevný displej, bezdrátový vysavač s vonnou kartou

#ad
Laresar #ad - Otočené štětiny ve tvaru písmene v mohou dobře sbírat vdechované chloupky a nečistoty a redukovat zamotání. Jediný barevný animovaný displej na trhu. Protože vdechování nečistot, zvířecích chlupů nebo zbytků jídla vede k nepříjemným zápachům, do kterého lze vložit dodávanou kartu s vůní pro odstranění zápachu a osvěžujícím pomerančům.

Perfektní pro čištění prachu, steliva pro kočky a dalších. Výdrž baterie je až 55 minut. Zobrazuje osm stavů vysavače v reálném čase v animovaném formátu. 6 světlých led světel osvětluje rohy, takže není místo pro ukrytí prachu. Režim eco 55 minut, střední režim 30 minut, vysokorychlostní režim 20 minut. Vůně k naplnění. Kromě toho nabízí tři řešení chyb pro rychlejší vyřešení neočekávaných problémů s vysavačem.

Hlavu kartáčku vysavače lze naklonit po stranách o 0 ° až 180 ° a nahoru a dolů od 0° do 90° pro snadné čištění všech rohů. K tomu patří: tři režimy sání, indikace nabíjení, alarm při nízkém stavu baterie, alarm při poruše nabíjení, alarm při ucpání podlahových kartáčů a alarm při ucpání vzduchových kanálů. Laresar nabízí svým zákazníkům 1 rok vrácení zdarma a 2 roky záruky. Můžete si užívat online zákaznickou podporu 24 h × 7.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost5.29
Šířka9.84
Číslo díluELITES6
ModelkaELITES6

2. BuTure

#ad

Dotyková obrazovka, na tvrdé, doba provozu až 55 minut, nástěnná nabíjecí stanice, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle, s automatickým režimem, BuTure Akumulátorový vysavač 450 W, 38 kPa

#ad
BuTure #ad - Led přední světla pro čištění pod nábytkem a postelemi, abyste nepřehlédli žádný skrytý prach. Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí. Hloubkové čištění všech podlah tvrdé podlahy/koberce.

Díky 7 × 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, takže můžete snadno odstranit prach, zvířecí chlupy, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování. Perfektní akumulátorový vysavač pro zvířecí chlupy – ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat! velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zakomponované částečky nečistot a zvířecí chlupy z koberců nebo tvrdých podlah.

Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, nečistoty a další. Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec. Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

3. HOMPANY

#ad

Vzpřímený, 5 otvorů s vysokou účinností, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, až 55 minut, zvířecí, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, koberec

#ad
HOMPANY #ad - Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní. Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu. Tyčový vysavač používá 5 děr separační a 5vrstvý filtrační systém, který dokáže filtrovat 99, čímž se snižuje ucpání filtru a prodlužuje životnost motoru vysavače.

Vizualizace + smart dual screen s elegantním velkým chytrým led displejem můžete snadno zkontrolovat provozní stav akumulátorového vysavače bez sáčků. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, posunutí dopředu. Samostatně stojící + volné ruce hompany se orientuje na potřeby uživatelů a smartvac 12 přebírá nový design pro samostatně stojící uložení příslušenství.

Usnadňuje a usnadňuje čištění sevýrazně zlepšit efektivitu. Oddělení 5 otvorů + vysoce účinné filtrování při stejné rychlosti platí: čím více otvorů má filtr vysavače, 98 % prachu a bakterií pod 0, 3 mikrometrů, tím větší je účinek odlučování prachu cyklonem. Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, zvířecích chlupů, koberců s krátkým vlasem, dlaždic, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 Pa. Věřte prosím hompany – firmě, u které je zákazník na prvním místě! Ještě jednou děkujeme!
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

4. Buture Pro

#ad

Buture Pro Akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, 38000 PA/450 W, až 55 min, akumulátorový, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, barevná dotyková obrazovka

#ad
Buture Pro #ad - A kartáč 2 v 1. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova.

Náhradní baterie se prodává v Buture Pro-Store. Multifiltrační systém a 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače bp10 bezdrátově přidáváme hepa filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům.

55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze. Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, zbytky papíru, zvířecí trus, mouku, obilí, výkonný 450W motor, kávová zrna, stelivo pro kočky, prach atd. Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

5. HOMPANY

#ad

HOMPANY Zcela nový akumulátorový vysavač

#ad
HOMPANY #ad - Das verbesserte doppelgriff-design kann vollständig parallel zum Boden sein, und das LED-Licht des Staubsaugers kann alle toten Ecken und Ritzen beleuchten. Er nimmt mühelos staub, schmutz und Tierhaare auf Böden und Teppichen auf und bietet Ihnen ein effizientes Reinigungserlebnis. 40000pa/500w starke saugleistungder akku staubsauger wurde mit einem 500w bürstenlosen motor aufgerüstet, der eine starke Saugkraft von bis zu 40Kpa erzeugen kann, was die Arbeitseffizienz erheblich verbessert.

Der große 1, 5-liter-staubbehälter lässt sich in aufrechter position mit einer Hand entleeren, 99 % des Feinstaubs, sodass man sich beim Entleeren der Becher nicht mehr bücken und Staub einatmen muss, ohne sich die Hände schmutzig zu machen. Reinigen sie das ganze Haus gründlich, ohne versteckte Gefahren zu hinterlassen. Bei maximaler leistung hält der akku bis zu 20 Minuten, genug um große Flächen ohne häufiges Aufladen zu reinigen. Bei minimaler saugleistung beträgt die Laufzeit des Akkus bis zu 55 Minuten. Improved v-brushleistungsstarker kabelloser staubsauger mit einer kombination aus weichen und harten borsten, rotierenden v-förmigen Borsten und kämmenden Borsten und einem 5C-Motor für besseren Zugang zu den Lüftungskanälen und weniger Haarverwicklungen.

Große hepa & 7 stufige filterung dieser stielstaubsauger verfügt über eine multi-cone-zyklon-filterung und ein extra großes hepa-filtersystem mit 7 Schichten, das 99, der Bakterien und der Hausstaubmilben entfernt und so für eine bessere Filterung sorgt. 55min laufzeit & herausnehmbarer akkuder staubsauger kabellos für tierhaare ist mit 7*2500mah großen, verbesserten batterien ausgestattet, die eine extra lange Akkulaufzeit und eine längere Lebensdauer haben.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Hmotnost5.82
ModelkaSmartVac 13..

6. BuTure

#ad

450 W, kartáč proti angle, výdrž až 55 minut, 38000 Pa, BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60, 1,5l tyčový vysavač s LED displejem, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí

#ad
BuTure #ad - Perfektní stabilní vysavač pro zvířecí chlupy – efektivní čištění zvířecích chlupů, že i citlivé tvrdé podlahy a koberce budou důkladně vyčištěny, které efektivně redukují zamotání. Tento akumulátorový vysavač je vybaven několika bateriemi s vysokou kapacitou, který s až 180 000 otáčkami za minutu dosahuje nebývalého cyklónového sacího výkonu 38000 Pa, čímž se efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie.

Více zápachu ve vysavači? - neustálé vysávání nečistot, prachu, proto jsou vhodné i pro prostory, ale také odbourávajínaše vonné karty jsou bez alkoholu a přísad, zvířecích chlupů nebo zbytků potravin vede k nepříjemným pachům ve vysavači. S naší dodávanou voňavou kartou se pachy nejen překrývají, osoby citlivé na zápach a domácí zvířata. Velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zarostlé zvířecí chlupy a nečistoty z koberců nebo tvrdých podlah, což je obzvláště důležité pro dlouhodobou péči o podlahy.

99, takže si již nemusíte dělat starosti, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění. Jemné štětiny zajišťují, aniž by zanechaly škrábance nebo stopy opotřebení, ideální pro majitele domácích zvířat a alergiky. Snadno absorbuje prach, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců. Díky tomu je čištění ještě inteligentnější a pohodlnější. A pokud se vysavač rozbije, stav vysavače lze zobrazit v reálném čase, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

7. BuTure

#ad

Bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, tvrdá podlaha, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, akumulátorový vysavač, odnímatelná baterie, 38000 PA/450 W, zvířecí chlupy, barevná dotyková obrazovka, koberce

#ad
BuTure #ad - Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Mnohostranné příslušenství led světla vysavače jr700 mohou osvětlit tmavé prostory. Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle.

Můžete včas zjistit stav baterie, sací sílu, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu. Nádoba na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače JR700 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, což usnadňuje čištění. Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem. Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm.

Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. 15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

8. Roanow

#ad

Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, koberec, zvířecí chlupy, bezdrátový vysavač až 55 minut, 450 W/38000 Pa, lehký vysavač proti angle, 1,5 l, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, s LED displejem

#ad
Roanow #ad - 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4h rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, snadno se čistí tvrdé podlahy, dlaždice, zvířecí chlupy a skvrny, nečistoty, který může okamžitě vysávat nečistoty, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.

99, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. Velký objem nádoby na prach o objemu 1, 99% filtrační systém a 1, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, která zachycuje 99, 5 litru pro úklid celého domu, 5l nádoba na prach Bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, takže si nemusíte dělat starosti, 99 % jemného prachu, že by se čištění přerušilo.

Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

9. HONITURE

#ad

Bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, zvířecí chlupy, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, koberec, výdrž až 55 minut, akumulátorový vysavač

#ad
HONITURE #ad - Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. 7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %.

Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, prach, drobky, zvířecí chlupy a jiné nečistoty.

Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety. Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Hmotnost7.94
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13

10. ORFELD

#ad

450 W/35 kpa vysavač bezdrátový se samostatně stojícím designem, ORFELD Akumulátorový vysavač, akumulátorový vysavač až 55 mins s kartáčem proti angle a 99,9% filtračním výkonem pro tvrdé

#ad
ORFELD #ad - Chytrý led displej a 5stupňová vysoce výkonná filtrace sledujte pokrok při čištění pomocí inteligentního displeje, ucpání kartáčů a režimy sání v reálném čase. Nemusíte najít roh, abyste jej mohli odložit, pokud máte jiné úkoly. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Kromě toho jsme jen zprávu pryč, pokud potřebujete příslušenství.

Pohodlné, hands-free použití díky samostatnému designu náš bezdrátový vysavač v16 pro má funkci samostatně stojící polohy, která vám umožní umístit jej kdekoliv a kdykoliv. Vyhrazená podpora po prodeji u orfeld klademe důraz na kvalitu výrobku a snažíme se nabízet ty nejlepší produkty a služby. 35 kpa silná sací síla pro efektivní čištění bezdrátový vysavač od orfeld má motor 450 w pro silný sací výkon 40 000 pa. Snadná péče o vlasy s kartáčem proti zamotání náš akumulátorový vysavač se dodává s vylepšeným kartáčem proti zamotání vlasů ve tvaru v, který efektivně snižuje zamotání vlasů.

Objevování nejlepšího řešení pro vysavač už vás nebaví nedostatečná sací síla, časté nabíjení a utrácení jmění za různé vysavače? Akumulátorový vysavač ORFELD V16PRO přináší revoluci ve vašem čištění. Hlava kartáčku nabízí pozoruhodnou flexibilitu a pohybuje se od 0° do 180° do stran a od 0° do 90° nahoru a dolů, spolu s jasnými LED světly pro lepší čištění rohů. Ištění plochy 2 500 čtverečních stop na jedno nabití již není sen. Akumulátorový vysavač v16 pro je váš bezhlučný čisticí asistent, připravený k použití.
ZnačkaORFELD #ad
VýrobceORFELD #ad
Hmotnost6.39
Číslo díluV16 PRO Staubsauger
ModelkaV16 PRO