Top 10 Rasensamen sport Und Spiel – Travní semena

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NATUREFLOW

#ad

Hrací a sportovní trávník, vyrobeno v Německu – prémiová travní semínka s rychlým klíčením, rychle rostoucí trávník – travní výsev, Travní semena Sport a hrací trávník 5 kg – extra robustní

#ad
NATUREFLOW #ad - Dně udrží co: při fotbale, badmintonu atd. Osivo smíchejte předem bezpodmínečně kompletně pro optimální výsledky. Dobré vědět: dbejte na to, že je vítr nepřenáší. Jednoduše kouzelně krásná: díky extra hustě rostoucím semenům trávy na hraní a sportu zazáří vaše zelené plochy sytě zeleně a vitálně; důležité: Udržujte teplotu půdy trvale nad 10 °C a udržujte stále vlhkou teplotu – min.

Snadná údržba a extra robustní, hrací trávník je perfektní pro aktivní rodiny a sportovní fanoušky. Jde ano super rychle: obzvlášť rychle klíčí, rychle použitelné a odolné proti pošlapávání – semena sportovního trávníku dodávají plyn správně, abyste mohli v mžiku vyrazit na trávník. Prvotřídní trávník – bez plevele: využijte 5 kg semen trávníku 200 m² k přeměně a novému osetí odolných travnatých ploch.

Mimochodem: semena působí navenek jako "prázdné obaly", aby se zabránilo tomu, aby osivo správně zapracovalo do půdy, ale právě tyto slupky obsahují vlastní semena. Zavlažování 2 x denně. Vyběhnout nebo si užít zahradní party plnými doušky – to bez obav o trávník. Vybraná travní směs – vyrobeno v německu – zabraňuje usazování nežádoucích plevelů.
ZnačkaNATUREFLOW #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Číslo dílu52053

2. BELKO

#ad

Travní semena jaro, robustní, ideální pro nové osetí a dosev, travní osivo, tmavě zelená, 5 kg travní semínka Sport a hra s rychlým klíčením 200 m²

#ad
BELKO #ad - Vydatné a rychlé klíčení – při vývoji jsme dbali na to, aby tato travní směs byla rychle klíčivá a vydatná. Je obzvlášť odolná a odolná proti pošlapávání a tvoří hustou drnatou barvu. Snadná péče – trávník se snadnou údržbou, který zvládne nedostatek hnojiv a neustálé teplo a neklade na půdu velké nároky.

Ideální pro nové zařízení trávníku nebo jako dosev. Kromě toho se můžete těšit z dlouhé životnosti stébla trávy. Ke každému balení je přiložen německý ilustrovaný návod k optimálnímu umístění vaší travnaté plochy. Výhodné a dobré díky 10kg pytli. Ta zabraňuje růstu plevele. 25 – 30 g/m² – 5 kg vystačí na cca 150 - 200 m².

Optimální růst od 10 °C. Nové osivo nebo dodatečné osivo – nabízíme vám osvědčenou prémiovou směs druhů trávy. Ideální pro jaro až podzim – doba použití od dubna do září. Hluboká zelená a šťavnatá – pro hluboce zelenou travnatou plochu s turbo potenciálem, který vaše sousedy okouzlí. Pro trvale vitální a hustý trávník s velmi vysokou okrasnou hodnotou.
ZnačkaBELKO #ad
VýrobceBELKO #ad
Výška7.87
Délka15.35
Hmotnost11.02
Šířka11.81

3. Kiepenkerl

#ad

Sekačka na směs Pegasus sportovní a hra trávy semen sekačka na Výsevu travní semeno 10 kg

#ad
Kiepenkerl #ad - Také pod stromů. Pro normální Beansoruchung. Vhodné pro slunečná a Schattige situacích. Tvoří těsné umělý travní koberec, mech a plevel vytlačuje. Dodávaná velikost: 10 kg pro až 250 m2.
ZnačkaKiepenkerl #ad
VýrobceKiepenkerl #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu622395

4. Ratioparts

#ad

Travní semena semena semena berlínská zvířecí zahrada 10 kg na 300 m²

#ad
Ratioparts #ad - Velmi dobrý poměr cena-výkon. Vlastnosti: – zatížitelné – snadná péče – sytě zelená – odolná. Osivo berlínská zvířecí zahrada 10 kg. 025, 304. 10 kg osiva pro nové osíjení 300 metrů čtverečních trávníku. Vyrobeno v Německu.
ZnačkaRatioparts #ad
VýrobceGreenline #ad
Výška5.91
Délka31.5
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo dílu25-304
Modelka25-304

5. Chrestensen

#ad

N.L Chrestensen travní semínka rychle klíčící – 10 kg osiva sportovního trávníku pro odolné hrací plochy, domácí zahrady a dosev trávníku

#ad
Chrestensen #ad - Ideální pro dosev a opravy – naše turbo dosev travní a travní směsi se výborně hodí k dosevu a opravě holých míst ve vašem trávníku. Směs sportovního trávníku – travní semena jsou speciálně vhodná pro použití při sportu a hrách a zaručují sytě zelenou.

Velkoplošné použití – s množstvím výsevu 30 g/m² vystačí naše travní semeno 10 kg na cca 300 metrů čtverečních plochy, perfektní pro domácí zahrady, sportovní hřiště a hrací plochy. Kvalita od n. L chrestensen – důvěřujte dlouholetým zkušenostem a kvalitě N.

L chrestensen a vyberte si naše travní semena pro hustý, zelený a odolný trávník. Rychle klíčí a odolné proti šlápnutí – naše travní semínko, zajišťuje rychlé zeleňování a je přitom velmi odolné, které rychle klíčí a je odolné vůči suchu, ideální pro sportovní a hrací trávník.
ZnačkaChrestensen #ad
VýrobceChrestensen #ad
Číslo dílu269418_10,0

6. Classic Line Create Living Greens

#ad

RSM 2.3 hrací trávník užitný trávník trávník 10 kg travní semínka odolná

#ad
Classic Line Create Living Greens #ad - Směs rsm 2. 3 je speciálně přizpůsobena vlastnostem a požadavkům na péči o plochy trávníku. Testovaná kvalita. Pravidlo semen směs 2. 3.
ZnačkaClassic Line Create Living Greens #ad
VýrobceRuhe & Weber OHG #ad
Hmotnost10

7. Samenshop 24

#ad

Obsah: 1 kg na cca 250 m², velmi vytrvalá, trvalka, Samenshop24®, německá jílek lolium perenne, vhodná pro všechny půdy s výjimkou velmi mokré

#ad
Samenshop 24 #ad - Německá jílek přináší nejvyšší výnosy v prvních letech používání. Víceleté, doba výsevu: březen-září, doba klíčení: cca 7–10 dní. Ve směsích s jetelem je německá tráva pružnější než většina ostatních trav. V chladných oblastech a výškových polohách hraje německá tráva důležitou roli při péči o vysoké výnosy a kvalitu základního krmiva v krátkém období růstu. Lze jej namontovat na všechny typy půdy, s výjimkou velmi mokré půdy. Obsah: 1 kg na 250 m², nákladnost: 4 g na m².
ZnačkaSamenshop 24 #ad
Číslo dílu44075

8. WOLF Garten

#ad

WOLF-Garten Osivo pro sport a hry LG 125; 3825020

#ad
WOLF Garten #ad - Rychle klíčí, je zatížitelný a roste na všech zahradních půdách. Hustota trávníku: 60 000 stébel na m². Snadno se udržuje a je odolný při nášlapu. Doba použití: duben až říjen ideálně: květen a září. Rychle rostoucí a pevný.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška15.75
Délka21.65
Hmotnost5.58
Šířka12.6
Číslo dílu3825020
Modelka3825020

9. NATUREFLOW

#ad

Trávníková výsev 0,5 kg – travní semena velmi dobře testovaná – rychle klíčící semena trávníku z Německa na 20 m2 trávníku – spolehlivé rychlé klíčení trávníku – výsev trávníku k opravě Vašeho

#ad
NATUREFLOW #ad - Erstvě zeleň plochy jsou nejen rychle použitelné a odolné proti šlápnutí, ale jsou také robustní – optimální pro zahradní party nebo pro lenošení s dětmi. Mimořádně rychle klíčící: díky ideální směsi druhů trávy nemusíte dlouho čekat, až se objeví první stébla trávy; osivo trávy je obzvláště rychle klíčivé, takže již po několika dnech vyklíčí první zárodky.

Bez plevele – přestaňte znovu vidět, plevel nedáváme žádnou šanci. Váš vždyzelený trávník snů: díky směsi trávníků budou vaše zelené plochy nejen nádherné a sytě zelené, ale extra hustý růst vykouzlí estetický trávník, který vaši sousedé okouzlí.

Semena trávníku pro vitální travnatou plochu: využijte 10 kg 400 m² osivo trávníku Natureflow pro přeměnu a opětovné osetí vašich trávníků. Vynikající složení osiva trávy zabraňuje usazování nežádoucího plevele. Perfektní sportovní a herní trávník: vydejte se na louku a to zcela bez obav o nový trávník.
ZnačkaNATUREFLOW #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Hmotnost500
Číslo dílu52054
ZárukaZáruka spokojenosti 6 měsíců bez

10. WOLF Garten

#ad

WOLF Garten, Premium-Rasen Schatten & Sonne LP 200 m²; 3820050

#ad
WOLF Garten #ad - Profesionální hnojivo, osvědčené na golfových a sportovních hřištích. Hustota trávníku cca 100 000 výhonků na m². Obzvláště odolný, extrémní hustota a robustní plocha trávníku a zvlášť vysoká snášenlivost stínu. Snížený růst plevele při o 40 % menším nevyklíčení v porovnání s levnými osivy. O 30 procent rychlejší klíčení díky KEIM-FIX.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost9.48
Šířka7.87
Číslo dílu3820050
Modelka3820050