Top 10 überwachungskamera aussen mit Monitor – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Cloud/SD, dlouhá doba pohotovostního režimu, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, PIR detekcí pohybu, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním

#ad
ieGeek #ad - Pokud máte jakékoliv potřeby, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců. Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli.

Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, můžete se na nás obrátit. Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci.

Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. 2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Simpler od geek-making securityať už letní horko, déšť nebo dokonce německá zima, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. ieGeek

#ad

Venkovní monitorovací IP kamera PTZ, detektor pohybu člověka, detekcí pohybu, WiFi kamera s barevným nočním viděním, venkovní WLAN, podporuje 5 GHz a 2,4 GHz, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K

#ad
ieGeek #ad - To znamená, že si již nemusíte dělat starosti s omezeními sítě. Namísto toho, abychom po krádeži poskytli důkazy, chceme naši nově optimalizovanou bezpečnostní kameru wifi využít k zabránění krádeži. Pokud plánujete v budoucnu upgradovat svou domácí síť z 2, přesně to pravé. Rozpoznání osob a 355° naklápění/120° venkovní kamera iegeek wlan pro venkovní použití, která je vybavena funkcí rozpoznávání lidí, může snížit 95 % chybových poplachů způsobených hmyzem a deštěm.

A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní wifi kamera nabízí obrázky v noci v plné barvě až na 30 metrů. Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná venkovní pohyby, abyste nezmeškali žádné nouzové případy. Venkovní kamera wifi podporuje spojení chytrých telefonů / tabletů s více zařízeními. 2k 3mp fhd pixely a barevné noční vidění tato venkovní bezpečnostní kamera wifi je vybavena hd video rozlišením, aby vám ve dne i v noci poskytla jasnější obrázky a vidoes než 1080p. Zaznamenané informace jsou uloženy na micro sd kartě maximálně 128 g nebo na cloudovém serveru a můžete kdykoli zobrazit a přehrávat přehrávání.

Ložiště v cloudu/sd & nahrávání 24/7 monitorování venkovní kamery podporuje nahrávání 24/7. Podpora wi-fi 2, je tato monitorovací kamera, která je kompatibilní s oběma síťovými signály, 4 ghz wlan na 5 ghz wlan, 4 ghz a 5 ghz po neustálém technologickém průlomu jsou monitorovací kamery Geek nyní kompatibilní s 5 GHz WLAN pouze tento model. S nádhernou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontálně a 120° vertikálně může tato IP kamera venku nabídnout větší pozorovací úhly a pokrýt více oblastí, žádné mrtvé úhly.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka6.3
Hmotnost1.23
Šířka3.54
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, so dass Sie nichts verpassen werden.

100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert. Wenn eine bewegung erkannt wird, die den menschlichen körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos.

Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen cloud-speicher an, Sie können eine der Optionen auswählen, zu speichern und wiederzugeben, um Videos aufzuzeichnen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wodurch Fehlalarme reduziert werden.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. HAGEFOL

#ad

Upozornění na kameru pro monitorovací kameru nebo atrapu kamery kartáčovaný hliník, HAGEFOL® Štítek video dohled 15 × 15 cm – malý s upozorněním GDPR, vč. 4 vyvrtaných otvorů

#ad
HAGEFOL #ad - Materiál: stabilní hliníkový dibond o tloušťce 3 mm, potištěný přímým UV tiskem - působí ušlechtile a nenápadně díky kartáčovanému hliníkovému vzhledu butlerfinish.

Oblasti použití: dům s monitorovací kamerou, soukromý pozemek kamerový dohled, parkoviště s kamerovým dohledem, přídavek k atrapě kamery, obchod, atd. Títek monitorovaný kamerou je 100% odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Títek o rozměrech 15 x 15 cm malý, s upozorněním podle gdpr pro právně bezpečné video sledování ve veřejné a soukromé sféře. 4 vyvrtané otvory o velikosti Ø 4, 5 mm, strojově a bodově přesně předvrtané. 3 roky záruka na trvanlivost i při stálém počasí a slunečním záření lze použít uvnitř i venku.
ZnačkaHAGEFOL #ad
VýrobceHAGEFOL #ad
Výška0.12
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu1000310
Modelka1000310

5. Menborn

#ad

Dvoucestné audio, 2,4 GHz IP kamera, Venkovní monitorovací kamera 2K, venkovní s reflektorem, detekce pohybu, funguje s, siréna, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight

#ad
Menborn #ad - Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity. Monitorovací kameru můžete sdílet se svou rodinou a přáteli. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu.

Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Multi-user sharing & works with alexa tato venkovní kamera wifi může současně podporovat až 20 uživatelů pro sledování videa. Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. 355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně.

Pokud monitorovací kamera wifi rozpozná pohyb, a komunikovat nejen s návštěvníky, co se děje kolem kamery, okamžitě odešle oznámení na váš telefon a chrání vaši rodinu nepřetržitě. Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí. Kamera podporuje noční vidění starlight, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

6. UCOCARE

#ad

Automatische Verfolgung, Sirene und Lichtalarm, UCOCARE 2K 4MP Überwachungskamera Aussen WLAN mit 32G-Speicherkarte, Farbnachtsicht, 24/7-Aufnahme, Kamera Überwachung Aussen PTZ 360°

#ad
UCOCARE #ad - 24/7-aufnahme & bewegungsaktivierte aufnahme & flexible speicheroptionen & video-wiedergabe – durch die kontinuierliche aufzeichnung rund um die Uhr und die bewegungsaktivierte Aufzeichnung können alle auffälligen Bewegungen intelligent erkannt und erfasst werden. Reduzieren sie fehlalarme & bewegungsaktivierter ton- und lichtalarm & sofortige app-benachrichtigung – Sie können die Empfindlichkeits- und Erkennungszoneneinstellungen nach Ihren Wünschen anpassen und so Fehlalarme effektiv reduzieren.

Darüber hinaus ist es mit einer akustischen Warnung und einem Blitzlicht ausgestattet, die jeden davon abhalten, sich dem Kamerabereich zu nähern, und sofort Warnmeldungen an Ihr Telefon senden. Dank der wasserdichtigkeitsklasse IP67 funktioniert der überwachungskameras auch bei rauen Wetterbedingungen reibungslos. Automatische verfolgung & 360° breiter betrachtungswinkel – diese kamera überwachung aussen ist mit einer Auto-Tracking-Funktion ausgestattet, die das Objektiv automatisch anpasst, um der Bewegung einer in seiner Reichweite erkannten Person zu folgen.

Mit einem weiten betrachtungswinkel von 355° horizontaler Drehung und 90° vertikaler Drehung erfasst es Details aus jeder Ecke. 4mp auflösung & 2, infrarot-nachtsicht und intelligente nachtsicht. Es unterstützt die speicherung auf einer 32G-Speicherkarte INBEGRIFFEN, Cloud und NVR. Alexa/google-kompatibilität & zwei-wege-audio & ip67 wasserdicht – mit einfachen sprachbefehlen können sie die Situation auf einem Alexa- oder Google-Assistenten anzeigen. Es erfasst jedes gewünschte bild klar und präzise.
ZnačkaUCOCARE #ad
VýrobceUCOCARE #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost1.31
Šířka3.54
Číslo díluBF-A40
ModelkaBF-A40

7. Codnida

#ad

Chůvička s kamerou, 2,4 GHz / 5GHz WiFi vnitřní kamera, 2cestné audio, infračervené noční vidění, detekce pohybu, záznam 24/7, vnitřní Wi-Fi IP kamera, Codnida 4MP monitorovací kamera

#ad
Codnida #ad - Kameru můžete použít jako dětskou kameru. Kompletní ochrana pro bezpečnost vašeho domova. Zabudovaný mikrofon vám umožní mluvit a komunikovat s vašimi dětmi/domácími zvířaty kdykoli a kdekoli. Tato bezpečnostní kamera podporuje až 8 uživatelů, aby si video mohli prohlížet současně, takže si můžete svoji Wi-Fi bezpečnostní kameru používat v bezpečí doma.

Codnida mini 12q vnitřní wifi kamera nabízí 2, 5 k 4mp quad hd videa a obrázky a zachycuje více detailů ve vašem domě. Tato domácí surveillance kamera podporuje WiFi 2, 4 GHz / 5 GHz. Jakmile je detekován pohyb, zašle vám Codnida CCTV kamera okamžité oznámení na vaši aplikaci na mobilní telefon. Fotoaparát codnida může určit oblast alarmu pro místo, aby se snížila většina chybových alarmů.

S inteligentní funkcí s nízkou hlučností budete vědět, které chcete sledovat, zda je vaše dítě a děti z kožešiny potřebují. Vnitřní bezpečnostní kamera wi-fi má lepší IR noční Pohled se vzdáleností až 33 stop. Aplikace má šifrovací funkci, která zajišťuje, i když je napadena. Můžete zapnout funkci nepřetržitého lokálního záznamu bezpečnostní kamery Codnida 24/7. Pokoj – jednoduše vložte micro sd kartu do pet kamery max. Vaše family.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluYM-COD-MINI12Q-EU
ModelkaMini12 Q

8. Ring

#ad

Bewegungserfassung & Sirene | Alexa-kompatible Sicherheitskamera, HD-Video, Ring Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus | Überwachungskamera aussen mit WLAN, Nachtsicht, LED-Flutlicht

#ad
Ring #ad - So machst du mit der Kamera die Nacht zum Tag und scheint deinen Besuchern den Weg. Präzise bewegungserkennung: durch die 270° Bewegungserfassung, individuell anpassbare Bewegungszonen und bewegungsaktivierter Beleuchtung entgeht der Sicherheitskamera nichts und niemand. Hd-auflösung: die Überwachungskamera nimmt videos in 1080p auflösung und mit einem 140° Blickwinkel auf.

Helle led-flutlichter: die bewegungsaktivierten led-flutlichter mit 2. 000 lumen und helligkeitssteuerung leuchten aussen alle Bereiche optimal aus. Du kannst mit der kamera personen und Haustiere sehen, hören und über die Gegensprechfunktion sogar von unterwegs mit ihnen sprechen. Funktioniert mit alexa: kopple die kamera mit anderen ring geräten wie Ring Chime oder einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät mit deinem WLAN, um Audio-Benachrichtigungen zuhause hören und Sprachbefehle nutzen zu können. So musst du dir keine gedanken über das Aufladen eines Akkus machen, wenn du im Urlaub bist.

Durchgehende stromversorgung: die kamera bleibt dank durchgehender Stromversorgung rund und um die Uhr mit deinem WLAN verbunden. Volle kontrolle: behalte dein zuhause per live-video über die Ring-App immer im Blick. Dank präziser bewegungserfassung, flutlicht und nachtsicht in Farbe du mit der Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus rund um die Uhr alles im Blick, was auf deinem Grundstück passiert. Per live-video über die ring-App ist die Überwachung deines Zuhauses auch von unterwegs aus möglich. Sicherheit für haus und garten: du kannst die Überwachungskamera ganz einfach aussen installieren.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška9.67
Délka11.77
Hmotnost2.87
Šířka7.03
Číslo dílu53-025894
Modelka5AT3T2

9. TOAIOHO

#ad

Detekce pohybu, WiFi kamera s barevným nočním viděním, dvoucestná konverzace, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, venkovní monitorování, multi-uživatelské sdílení, Android/iOS, vodotěsnost IP66

#ad
TOAIOHO #ad - Učiňte obrázky a videa jasnější můžete si vybrat mezi standardním rozlišením, vysokým rozlišením a ultra čistým. Clearer 2k a sdílení kameryvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie. Pokud v nastavení alarmu zapnete pouze "zvukový a světelný alarm", zaznamená bezpečnostní kamera venkovní wifi pouze barevné noční vidění, když je spuštěn alarm.

Venkovní kamera vysílá výstražné hlášení na váš telefon. To snižuje falešné poplachy způsobené hmyzem, jako je silný déšť, deštěm, těžkým sněhem atd. Je certifikována podle IP66 vodotěsná. Iroké zorné pole 360° a horizontální sledovánívenkovní wifi kamera podporuje 355° horizontální 120° vertikální rotaci, rotaci kamery můžete ovládat přes aplikaci。Monitorovací kamera má 130 stupňů viditelný širokoúhlý úhel.

Volitelná cloud/sd karta a kompatibilita můžete si vybrat, zda použijete sd kartu nebo cloudový servis a chcete uložit video pořízené kamerou WiFi. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím. Do jisté míry odolá extrémním povětrnostním podmínkám, silné sněžení a vysoké teploty. Automaticky sleduje pohybující se osobu nebo objekt, dokud se bezpečnostní kamera již nemůže otáčet nebo objekt zmizí z zorného pole kamery. Můžete nastavit citlivost alarmu. Nabízí 360° ochranu pro váš dům.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost1.12
Šířka3.94
ModelkaG100
Záruka1 rok záruka výrobce.

10. Tenda

#ad

Tenda Venkovní monitorovací kamera WLAN, zvukový a světelný alarm, CH3, 1080P WLAN kamera, 2cestné audio, rozpoznání osob a detekce pohybu, venkovní s nočním viděním v barvě, kompatibilní s Alexou

#ad
Tenda #ad - Nehumánní cíle jsou odfiltrovány, což výrazně zlepšuje přesnost alarmu. Obrazovku můžete probudit hlasem, zobrazit monitorovací obraz a zařízení pohodlně ovládat. K dispozici jsou tři režimy nočního vidění: chytrý režim, dvěma infračervenými světly a mnoha vysoce citlivými obrazovými senzory, plnobarevný režim a černobílý režim.

Tři možnosti ukládání – tři možnosti ukládání videa lze uložit na lokální micro sd kartu až 128 gb, cloudové úložiště a NVR úložiště. Hel můžete nastavit pomocí aplikace tdsee, vertikální otáčení: 90° můžete zaznamenat zorné pole o 360 stupňů, abyste viděli každý roh v reálném čase. S clonou F1. 6 je obraz jasnější a jasnější i při slabém osvětlení nebo tmavé noci. I když se vaše zařízení poškodí vandalismem, můžete sledovat videa prostřednictvím cloudového záznamu. Zároveň se do aplikace tdsee odešle poplašné hlášení pro zvýšení bezpečnosti. Kromě toho můžete nastavit 3 uživatelsky definované audio zprávy méně než 10 sekund pro uvítání v obchodě nebo pro varování před krádeží.

Bezdrátové podporuje pouze 2, 4 ghz wifi/kabelové spojení – dvě antény s vylepšeným signálem zvyšují výkon wi-fi o 50 %, což vede k přenosovému dosahu 250 m v experimentálním prostředí. Ai rozpoznání osob a detekce pohybu – na základě technologie hlubokého učení pro rozpoznávání obrázků kamery přesně rozpozná pohyb osob. Dvoucestné audio a individuální auido – plně duplexní audio komunikační funkce v reálném čase vám umožní chatovat s rodinou kdykoli a kdekoli.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost0.94
Šířka3.94
Číslo díluCH3
ModelkaCH3-WCA