Top 10 Weihnachtskarten mit Umschlag Set – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spielefabrik

#ad

24 kusů pohlednic, dárkové karty, mix, ilustrace, sada, design, pohlednice, roztomilé vánoční pohlednice, hezké, Vánoce, boho dekorace, dárek, Vánoční pohlednice, Xmas

#ad
Spielefabrik #ad - Přírodní papír fsc: lesklá povrchová úprava je minulostí! drsný, na kterém jsou vytištěny naše karty, dřevitý papír, zajišťuje matný, ušlechtilý nádech. Perfektní dárek: tvrdíme: naše karty jsou tak krásné, že už procházejí sami jako dárek – a v rámečku obrázků, jako záložku nebo na ledničce zanechávají stylový dekorační prvek.

Také ideální pro postcrossing. Mnoho příležitostí: s touto sadou máte vždy velký výběr, podle vkusu obdarovaného/obdarovaného: Každé rčení je hit! V každém případě jste touto zásobou karet vybaveni pro každou spontánní příležitost. Přírodní vlákna papíru "algro design duo" 360 g s certifikací FSC se prostě skvěle dotknou! .

Kvalita made in germany: my, herní kancelář se sídlem v berlíně, navrhujeme naše karty nejen v Německu, necháme je také tisknout na přírodní papír s certifikací FSC. Krásné vánoce: tato sada mixů z 24 pohlednic byla vytvořena s velkou oddaností a láskyplným designem, aby vám i vašim přátelům a blízkým dala skvělé Vánoce. Stejně dobře: karta jednoduše zcela klasická jako přívěsek k prezentaci;.
ZnačkaSpielefabrik #ad
Výrobcegorilla cases GmbH #ad
Číslo díluspfa-DE-PK-weih-tiere-A-24
Modelkaspfa-DE-PK-weih-tiere-A-24

2. luftundliebe

#ad

Luftundliebe Vánoční přání – sada 10 vánočních pohlednic s obálkami – A6 pohlednice s vánočními motivy – malý vánoční pozdrav k Vánocům – akvarel

#ad
luftundliebe #ad - Dostanete: v naší sadě vánočních pohlednic je 10 krásných vánočních pohlednic s různými akvarelovými motivy a 10 vhodných obálek z kraftového papíru. Vysoce kvalitní materiál: naše vánoční pohlednice a6 se díky stabilnímu papíru 350 g/m² a matnému povrchu ideálně hodí k popisování.

Asně osobní: udělejte během vánočního období malou radost své rodině, přátelům, obchodním partnerům nebo zákazníkům a darujte láskyplnou vánoční pohlednici. Jedinečný design: jedinečné vánoční karty jsou navrženy s velkou oddaností a ručně kresleny s láskou k detailu, kombinované s kreativními nápisy v němčině a angličtině.

Za každý prodaný produkt kompenzujeme 2, 5 kg Co² prostřednictvím sociálních projektů. Náš příslib kvality: udržitelná výroba našich výrobků šetrná ke klimatu nám leží na srdci a je naším osobním požadavkem. Proto naše vánoční pohlednice navrhujeme, tiskneme v Německu a regionálně balíme s láskyplnou ruční prací. Na zadní straně je dostatek místa pro pár milých slov v krásném adventním čase.
Značkaluftundliebe #ad
VýrobceLuft & Liebe #ad
Výška0.71
Délka6.38
Šířka4.49
Číslo díluWk
ModelkaWk

3. Liif

#ad

Freund | mit Nachricht und Umschlag | Größe 17,8 x 12,7 cm, lustige Geburtstagskarte – für Freundin, Paar, Liif Otter halbe 3D-Pop-Up-Jubiläumskarte für Ehefrau, Ehemann

#ad
Liif #ad - Großzügige größe: die karte misst 17, 7 cm, 8 x 12, wenn flach gefaltet. Hohe qualität: diese karte wurde aus hochwertigem Kunstpapier mit passender Handwerkskunst hergestellt. Wenn sie aus irgendeinem grund mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden es richtig machen! Verwenden sie es, einem geliebten menschen zu seiner hochzeit oder abschlussfeier zu gratulieren, Ihre Wünsche am Muttertag, vatertag oder Weihnachten zu senden oder jemandem zu helfen, um Geburtstags- oder Jubiläumsgrüße zu senden, sich besser zu fühlen mit einer "Gute Besserung" Überraschung.

Lieferumfang: eine separate nachricht für ihre grußnachricht. Ein blanko-umschlag in perfekter größe ist im Lieferumfang enthalten, damit Sie sie sofort an den Empfänger versenden können.

Das pop-up-design ist lasergeschnitten und sorgfältig von Hand zusammengebaut, um ein perfektes Finish zu erzielen. Im inneren bietet es eine separate Notiz für Ihre persönlichen Notizen an den Empfänger. 100% zufriedenheitsgarantiewir verpflichten uns, unseren kunden die höchste Qualität der Produkte anzubieten. Perfekt für alle anlässediese 3d-pop-up-karte ist für alle anlässe geeignet. Diese karte wird in einem eigenen Polybeutel geliefert.
ZnačkaLiif #ad
VýrobceWJ #ad
Výška0.1
Délka7
Šířka5
Číslo díluWJ
ModelkaWJ

4. NobleWorks

#ad

12 Karten – All About Me C3385XSG-B12x1, NobleWorks, 12 lustige Jesus-Weihnachtskarten mit Umschlägen – Humor-Grußkarten für Erwachsene, Box mit Weihnachtsbriefpapier 1 Design

#ad
NobleWorks #ad - Wir verwenden dicken, weißen, glänzenden Karton, mit 30% recyceltem Inhalt kein Papyrus, natürlich. Die deckseiten der karten sind auf beschichtetem Karton gedruckt und haben eine Hochglanz-Oberfläche, während die Innenseiten unbeschichtet sind, um eine glatte und makellose Schreibfläche zu gewährleisten.

Preisgekrönte marke – gegründet im jahr 1980, familienbesitzer, NobleWorks – und The Best Card Company, seine nicht-humor-abteilung – ist eine preisgekrönte, nationale Marke. Einige designs sind leer oder mit einem Gruß im Inneren erhältlich. Passt in einen 12, umschlägen. Verwendung: humorvolle schreibwaren zum schreiben von weihnachtswünschen. Soziale verantwortung – unsere produkte werden seit fast 40 jahren in den USA und Kanada hergestellt. Innentext: "have a merry christmas for christ's sake!" bezug – it's All About Me! Größe – großpackung mit 12 verschiedenen weihnachtsgrußkarten, 7 x 17, jeweils 12 stück.

Wir arbeiten daran, die Umweltbelastungen zu minimieren! Wir sind ein in amerika ansässiger, Schreibwaren-Verlag und Mitglied der Grußkarte Association. 1 design, 8 cm großen Umschlag. Mit der großen auswahl an designs und kunststilen bieten wir eine einzigartige Ergänzung für Männer und Frauen, die für ihre besondere und persönliche Nachricht die richtige Karte suchen. Perfekt für Männer und Frauen.
ZnačkaNobleWorks #ad
VýrobceNobleWorks #ad
Výška0.4
Délka7.25
Šířka5.44
Číslo díluC3385XSG-B12x1
ModelkaC3385XSG-B12x1

5. Joukfun

#ad

Weihnachten Lehrer Karte, Lehrer Dankeskarte, Füllen Sie Blanks Weihnachtskarte für Lehrer, Lustige Weihnachtskarte für Lehrer

#ad
Joukfun #ad - 100% zufriedenheitsgarantie. So eine süße karte, der Beschenkte wird auf jeden Fall lächeln. Kartengröße: 13, 5 x 20, 3 cm gefaltet. Gedruckt auf hochwertigem Papier 300 g/m². Karte mit dickem Umschlag verpackt in einer Plastikhülle. Schnelle lieferung.
ZnačkaJoukfun #ad
VýrobceJoukfun #ad
Číslo díluJKF-CGK238
ModelkaJKF-CGK238

6. FCK YOU CARDS

#ad

FCK YOU CARDS Veselé narozeninové přání 16dílná sada bez obálek

#ad
FCK YOU CARDS #ad - Přání happy birthday s ošklivými rčeními. Veselá přání k narozeninám v sadě. Potištěno stříbrnou a zlatou fólií.
ZnačkaFCK YOU CARDS #ad
VýrobceFCK YOU CARDS #ad
Číslo díluFYC3002_UMSCH
ModelkaFYC3002_UMSCH

7. LOViLEE

#ad

LOViLEE® Vánoční pohlednice vč. extra obálek a nálepek v dárkové sadě po 10 kusech – sada vysoce kvalitních pohlednic k Vánocům – sada vánočních pohlednic s obálkou v prémiové kvalitě

#ad
LOViLEE #ad - Drsnou, bílou zadní stranu lze ideálně popsat. Ať už jako vánoční přání nebo k mikuláši, adventnímu kalendáři nebo jako dárková karta – s našimi láskyplně vytvořenými pohlednicemi darujete vánoční náladu. Díky rozmanitým motivům máš vždy po ruce vhodnou pohlednici a zůstaneš uvolněně i během shonu Vánoc.

Naše vánoční přání představují kvalitu, která vykouzlí úsměv na tváři vašich nejbližších. Pohlednice nejsou jen stylovým doplňkem k dárku, ale můžete je také zaslat poštou jako osobní pozdrav. Proto platí 100% spokojenost nebo vrácení peněz. Váš všestranný bezstarostný balíček pro zvláštní pozdravy: každé přání je dodáváno s krémovou obálkou a dekorativní nálepkou, která zkrášlí váš dárek. Naše sada šablon k tisku nabízí navíc dárkové štítky a kreativní vánoční výroky pro vaše osobní poselství.

Naše pohlednice din a6 s ručně malovanými akvarelovými motivy jsou v německu tištěny ofsetovým postupem na pevném kartonu 350 g a zušlechtěny matně. Darujte osobně – ať už pro přátele, partnera nebo kolegy – naše sada pohlednic má pro každého vhodný design. 10 kvalitních vánočních přání s láskyplně malovanými akvarelovými motivy, rodinu, děti, které přinášejí opravdovou radost. Objednejte nyní zcela bez rizika.
ZnačkaLOViLEE #ad
VýrobceLOViLEE #ad
Číslo díluLOV-Karten-10
ModelkaLOV-Karten-10

8. Lang

#ad

Motiv: Kiefernwald, LANG 1004866 Weihnachtskarten

#ad
Lang #ad - 18 karten und 19 Umschläge. Innen wie außen farbiges Kunstwerk. Leinenprägung. Vollständig gestaltete Umschläge.
ZnačkaLang #ad
Výška1.5
Délka7.64
Šířka10.5
Číslo dílu1004866
Modelka1004866

9. BLATT PAPIER

#ad

BLATT PAPIER® 24 ks prémiových vánočních pohlednic matné a ušlechtilé – sada vánočních pohlednic DIN A6 s měkkým povrchem vpředu – sada vánočních pohlednic – ideální na popis – Made in Germany

#ad
BLATT PAPIER #ad - Přesvědčte se sami o ušlechtilé kvalitě pohlednic na vánoční pohlednice. Jsme přesvědčeni, že dobrá kvalita se prosadí a jsme hrdí na to, že se k nám mnoho našich zákazníků po první objednávce vždy vrací.

Všechny motivy jsou vytištěny na extra silném kartonu s pohlednicemi. Rozměry: 10, 8 cm DIN A6. 24 vánočních pohlednic v sadě: moderní design vám udělá z dárku opravdovou radost. Blatt papier: láska k detailu nás pohání. Zadní strana je také ideálně popisovatelná gelovými tužkami a inkoustem, aniž by se rozmazávala. Módní designy: v naší sadě vánočních přání v edici 2021 je vytištěno vždy 6 moderních designů.

Matná povrchová úprava: každá karta boduje svou jedinečně hedvábně měkkou a matnou vrstvou na přední straně. Vyrobeno v německu: vánoční pohlednice jsou vyráběny v německu. Ať už pro vaši babičku, dědečka, rodiče, sourozence nebo přátele – v praktické sadě je pro všechny vaše nejmilejší vhodná karta XMAS. Pohlednice můžete buď připevnit přímo na dárek, 5 x 14, zaslat je nebo ozdobit.
ZnačkaBLATT PAPIER #ad
Výrobcemore life GmbH #ad
Číslo díluBP107
ModelkaBP107

10. NobleWorks

#ad

NobleWorks, 12 Stück, Weihnachtskarten mit Umschlägen B1753

#ad
NobleWorks #ad - 12 weihnachtskarten – sagen sie fröhliche Feiertage und Weihnachtsgrüße mit dieser lustigen Karte. Jede notizkarte ist aus dickem, robustem Karton kein Papyrus, natürlich mit 30 % recyceltem Inhalt, wodurch die Umweltbelastung minimiert wird.

Die schreibwaren werden in den USA und Kanada hergestellt. Das deckblatt der grußkarte ist etwas länger als die Rückseite für einfaches Öffnen ja, es ist absichtlich. Karte im inneren sagt – Season's Greetings. 12 karten, alle gleiches Bild. Dieses kartenset kann einfach zu Hause oder im Büro aufbewahrt werden. Die print-on-demand-Technologie reduziert Papierverschwendung und Material. Größe: sie erhalten 12 weihnachtskarten in standardgröße mit 12 x 17, 8 cm Umschlägen 1 Design, 12 Karten.
ZnačkaNobleWorks #ad
VýrobceNobleWorks #ad
Výška0.63
Délka5.38
Hmotnost0.15
Šířka7.38
Číslo díluB1753
ModelkaB1753