Top 5 Coca Cola Mini Kühlschrank – Chladničky na nápoje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. °CUBES

#ad

5-15 °C, 48 l, 1 police, ušlechtilá ocel, barva: červená, °CUBES CoolCube chladnička na nápoje Coca-Cola, volně stojící

#ad
°CUBES #ad - Rozměry 50 x 43, 5 x 47 cm VxŠxH. Dvojité bezpečnostní sklo. Spotřeba energie 0, 7 kwh/24 h – nízká hlučnost > pouze cca 39 dB. Třída energetické účinnosti B - 192kWh/rok. Užitečný objem chladicí oblasti 50 l – dveřní zarážka vyměnitelná.
Značka°CUBES #ad
VýrobceScanDomestic #ad
Výška20.08
Délka18.11
Šířka16.93
Číslo díluCOOLCUBE
ModelkaCUBES CC 165

2. °CUBES

#ad

°CUBES Mini lednička Coca-Cola MINI I s kvalitním skleněným potiskem I LCD displej s dotykovým panelem I se 2 přípojkami 12 V/220 V

#ad
°CUBES #ad - Vzhled – tato mini lednička spojuje díky zaobleným hranám klasický vzhled Coca-Coly s moderním designem pouzdra – nutnost pro každého fanouška a sběratele Coca-Coly. Implementována je rovněž funkce vyhřívání až na 65 °C.

Zpracování – vynikající vlastnosti jsou výrazně pociťovány nejen díky kvalitnímu potisku skleněných dveří na zadním skle s magnetickým uzávěrem, ale také při používání dotykového panelu. Teplota – ochlaďte své oblíbené osvěžení pomocí lcd displeje a nové technologie Dual Cool až na -9 °C pod okolní teplotou.

Kapacita – díky svému kompaktnímu designu a implementovanému držadlu je tato lednička optimálně přenosná a s vnitřním objemem 9, 3 l přesto nabízí dostatek místa pro 9 nápojových plechovek. Spotřeba – s výkonem 78 w a hladinou hluku pouze 29 dB je efektivní nápojová lednice optimálním doplňkem pro každý psací stůl.
Značka°CUBES #ad
Výška14.17
Délka11.61
Hmotnost11.44
Šířka9.45

3. Tiastar

#ad

Tiastar Mini Tragbarer Kühlschrank,4 Liter /6 Dosen Getränke & Hautpflege Mini-Kühlschrank für Schlafzimmer,Auto,Büro Schreibtisch,zwei Gänge, Kühler und Wärmer Schwarz

#ad
Tiastar #ad - Kühlung und isolierung mit einem kühl-/heizschalter auf der rückseite des mini-kühlschranks können Sie die Temperatur auf 18-22℃ unter der Umgebungstemperatur absenken oder sie auf 66℃ warm halten, um die optimale Temperatur für Lebensmittel, Getränke und andere Gegenstände zu erhalten.

Innenmaße 13, 0 x 27, 5 x 20 cm, 5 x 13, 0 x 18, außenmaße 25, 5. Sie können das normale netzteil 230 V zu Hause oder das Autoladegerät 12 V im Auto verwenden. Umweltschutz und geräuscharmut aus umweltschutzmaterialien, geräuscharmes Design, machen Sie Ihren Gebrauch bequemer, wird nicht mit Ihrer Arbeit und Ruhe stören, leise kleinen Kühlschrank ist perfekt für Schlafzimmer, Büro. Zwei stromanschlüsse der mini-kühlschrank ist mit zwei stromkabeln ac & dC für den Gebrauch zu Hause und im Auto ausgestattet. Tragbarkeit kompakte größe für einfache portabilität.

4 liter fassungsvermögen mit innenmaßen 13, 5x20 cm, um bis zu sechs 12-Unzen-Soda-Dosen zu speichern. Es ist einfach zu bedienen, ob Sie zu Hause, 4x14, im Büro oder auf einer Autofahrt sind. Multifunktionaler mini-kühlschrank dieser kleine kühlschrank ist ein unverzichtbarer Bestandteil Ihres Zuhauses; Sie können nicht nur Lebensmittel, sondern auch Hautpflegeprodukte und vieles mehr, Getränke und andere Gegenstände bei optimaler Temperatur aufbewahren, so dass Sie ganz einfach leckeres Essen und Schönheit zu Hause genießen können.
ZnačkaTiastar #ad
VýrobceTiastar #ad
Výška10.83
Délka9.84
Hmotnost3.85
Šířka7.09
Číslo dílu1
ModelkaMFA-5L-B
Záruka2 jahre.

4. Vasip

#ad

Vasip Mini chladnička 15 l, kanceláře, kempování a auta AC/DC, malá lednice na nápoje do domácnosti, přenosná s funkcí chlazení a topení

#ad
Vasip #ad - Na dveřích chladničky je zacvakávací uzávěr, že je chladnička dobře uzavřená a že teplota v chladničce dobře udrží. Spora energie/ochrana životního prostředí: zdroje jsou omezené a ochrana životního prostředí je pro nás velkým problémem. Jednoduše připojte příslušnou zástrčku a můžete ji používat doma nebo v autě.

Dokáže dokonale splnit všechny vaše požadavky na malou lednici. 100% značkový servis: vasip chladničku lze použít jako lednici na nápoje, lednice pro malé rodiny 1–3 osob nebo autochladnička. Režim topení nebo chlazení lze jednoduše nastavit stisknutím tlačítka. Tato chladnička používá polovodičový chladicí čip, který neobsahuje freon, což je velmi šetrné k životnímu prostředí, a současně šetří elektřinu a materiál je bezpečný a robustní. Kompaktní mini chladnička o objemu 15 l: 15litrovou mini chladničku od vasip lze bez problémů uložit 30 plechovek s 330 ml nápoji.

Chladicí rozsah 5 – 8 °c, a po zavření dveří se může ujistit, topný rozsah 55–65 °C. Na ledničce je rukojeť, kterou lze snadno zvednout jako chladničku do auta, aby se potraviny uchovávaly při pikniku nebo kempování. Nabízíme celoživotní zákaznický servis, kosmetická chladnička, roční náhradní a opravný servis. Topení/chlazení: chladničku lze nastavit v režimu. Funguje velmi tiše a neruší váš odpočinek a práci.
ZnačkaVasip #ad
Výrobcevasip #ad
Výška17.91
Délka13.78
Hmotnost0.93
Šířka12.13
Číslo díluYT-A-15
Modelka15L
Záruka1 rok.

5. Klarstein

#ad

Malá a tichá, chladnička Skincare 12–18 °C, nápoje, Klarstein Mini chladnička se skleněnými dvířky, občerstvení a kosmetika, nastavitelné přihrádky, 42 l

#ad
Klarstein #ad - Kromě toho nabízí chladnička ideální teplotu mezi 12 – 18 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Po otevření svítí jasné vnitřní led osvětlení, které perfektně zvýrazní váš obsah.

Nápoje, kosmetika a další: s touto mini ledničkou jako domácí bar, potraviny, pokojová nebo kosmetická lednička máte vše důležité vždy po ruce. Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. Dné bzučení a bzučení: hlučná chladnička na láhve narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci. Se stylovými skleněnými dveřmi a led osvětlením: naše chladnička se skleněnými dveřmi má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 42litrová chladnička dostatek místa. Chladicí skříňka ne, šetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro péči o pleť.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška19.69
Délka25.2
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo díluHEA-Brooklyn-blk