Top 8 Laserliner Compact Cross-laser pro – Laserová měřicí zařízení a příslušenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional bodový a liniový laser

#ad
Bosch Professional #ad - Funkce: horizontální a vertikální laserové linie a dva středové olovnice s optimální viditelností. Rozsah dodávky: gcl 2-15 s otočným držákem rm 1 professional, 3 x AA baterie, laserová cílová deska, ochranná taška, vložka L-Boxx.

Mnoho použití: flexibilní použití a všestranné možnosti upevnění díky otočnému multifunkčnímu držáku Rm 1 Professional. Technické údaje: laserová třída 2, ip 54, samonivelační rozsah ± 4°, nivelační přesnost ± 0, 3 mm/m. Profesionální použití: křížový čárový laser bosch s olovnicemi, kompaktní a mnohostranně použitelný pro všechny nivelační práce na krátké vzdálenosti.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška3.94
Délka13.39
Hmotnost1.45
Šířka8.27
Číslo dílu0 601 066 E00
Modelka0601066E00
ZárukaZáruka 24 měsíců.

2. CIGMAN

#ad

Křížový čárový laser, CIGMAN 3 x 360 stupňů, křížový laser, linkový laser až 30 hodin s dobíjecí lithiovou baterií pro vnitřní použití,, stavební laser, samonivelační laserová vodováha, zelený

#ad
CIGMAN #ad - Jiné způsoby použití tento přístroj je vybaven závitem 1/4 palce 20 pro standardní stativy nebo laserové montážní tyče nejsou součástí dodávky. Jas laserového kabelu lze zvolit podle potřeby, čímž se prodlužuje pracovní doba na 30 hodin. Tři režimy automatický režim podporuje automatické nivelaci v rozsahu vysokého ± 4°; manuální režim podporuje provoz s pevným úhlem, přičemž laser bliká každých pět sekund a ukazuje, že se přístroj v tomto okamžiku nachází v manuálním režimu; pulzní režim lze spárovat s laserovým přijímačem CIGMAN pro prodloužení pracovní vzdálenosti laseru na 50 metrů.

4 jas a usb nabíjení nejsilnější jas podporuje nepřetržité používání přístroje po dobu 7 hodin. Pozor: nedívejte se dlouho přímo na laser. Příležitostná expozice laserem na krátkou dobu není žádný problém.

Dbejte však na to, které lze paralelně vyrovnat s podlahou, stropem a stěnou. Včetně nabíjecího kabelu. Tento přístroj má design odolný proti prachu a stříkající vodě, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Přesnost je ± 1, 5 mm/5 m při maximální pracovní ploše 30 m je viditelnost zelených laserů čtyřikrát vyšší než u červených laserů. Tři laserové linie mají odpovídající tlačítka na přístroji a dálkovém ovládání, abyste nevypnuli všechny tři laserové linie současně.
ZnačkaCIGMAN #ad
VýrobceCIGMAN #ad
Hmotnost1.76
Číslo dílu‎CM-701
Modelka‎CM-701
Záruka3 roky záruka od data nákupu.

3. Kiprim

#ad

Křížový čárový laser, Kiprim LV1R samonivelační liniový laser 15 m ± 0,2 mm/m, přepínatelný o 360° vertikální/horizontální červený laser IP54 ochrana proti prachu a vodě vč. 2 baterií AA a ochranného

#ad
Kiprim #ad - Vodotěsné, prachotěsné a odolné proti kapkám. Vysoká přesnost a křížová linie: vlnová délka laseru: 635 nm, přesnost ± 2, výkon:
ZnačkaKiprim #ad
VýrobceKiprim #ad
Výška3.15
Délka2.95
Hmotnost228
Šířka2.76
Číslo díluLV1R
ModelkaLV1R

4. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional Linkový laser GLL 2-15 G zelený laser, stativ BT 150, v kartonové krabici, 4 x AA baterie, držák LB 10, vnitřní prostor, viditelný pracovní rozsah: až 15 M

#ad
Bosch Professional #ad - Rozsah dodávky: čárový laser gll 2-15 g, 4 x aa baterie, laserová cílová deska, držák LB 10, stativ BT 150, taška. Velmi robustní: liniový laser je vždy připraven k použití, má ip64 ochranu proti prachu a stříkající vodě a robustní pouzdro.

Uživatelsky přívětivé ovládání: liniový laser nabízí zjednodušené, uživatelsky příjemné ovládání, které zahrnuje vypínač a klávesnici s jedním tlačítkem pro změnu nastavení laseru. Gll 2-15 g má velmi dlouhou životnost a hodí se pro použití v náročných podmínkách. Lepší viditelnost: liniový laser gll 2-15 G nabízí díky zelené laserové technologii vysokou viditelnost.

Přesné výsledky: liniový laser poskytuje přesné výsledky s přesností 0, 3 mm. Omezení krytu se skleněnými plochami posunutými dozadu zajišťuje dodatečnou ochranu. Gll 2 – 15 g se může vyrovnat až o 4 stupně a laserové linie přestanou kolísat za méně než 4 sekundy.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška4.53
Délka4.96
Hmotnost1.26
Šířka2.48
Číslo dílu0601063W01
Modelka0601063W01
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Mulcort

#ad

Mulcort Multifunkční 4D laser s 16 linkami, USB dobíjecí nivelační přístroj lithiové baterie, samonivelační stroj, trojnásobný prodlužovací stativ ze slitiny, zelený, 1,5 m

#ad
Mulcort #ad - Vydejte 16 laserových linií samostatně nebo současně pro jemnější polohování, s 3° samonivelačním systémem, flexibilitou a stabilitou. Dodává se s dálkovým ovládáním, ale pokud je úhel větší než 3°, samonivelací ≤ 3°, a jas laserového světla můžete jednoduše nastavit stisknutím tlačítka "+" nebo "-". Stiskněte tlačítko "outdoor" na 3 sekundy, pak můžete laserové nářadí umístit do libovolného úhlu, abyste přepnuli do režimu náklonu, abyste mohli promítat linie sklonu; krátce stiskněte tlačítko "Outdoor" nebo dlouze stiskněte tlačítko "H" nebo "V", jas laseru můžete volně nastavit podle pracovních podmínek.

Vhodné pro většinu laserových úrovní s 5/8" rozhraním. Díky použití vysoce kvalitních laserových diod a vysoce přesných p-kónických zrcadel jsou emitované laserové linie jemné a světlé s vysokou přesností a jas je nastavitelný. Tři nastavitelné výšky, aby se prodloužila délka, které lze snadno přizpůsobit vašim potřebám.

Vybaveno kalibrační funkcí autotestu, laserové světlo stále bliká a laserová hladina pípá, "h" = horizontální linie, "v" = svislá čára, abyste si vzpomněli na jeho resetování na rovné podlaze. S vysokou citlivostí pro rychlou změnu režimu linek a příjemný pocit v ruce. Hladina laseru je řízena aplikací přes bt spojení a má také elektrické zobrazení množství, se základnou otočnou o 360° a vybavený mechanismem jemného nastavení, nastavitelný jas laserového světla a funkci hlasového ovládání. 1, 2 m stativ: ze silné hliníkové slitiny, nedá se snadno deformovat a snadno se zlomí.
ZnačkaMulcort #ad
VýrobceMulcort #ad
Číslo díluE21353GR-EU
ModelkaE21353GR-EU

6. Tsebugap

#ad

Stavební laser pro vnitřní a venkovní použití, křížový laser, linkový laser, laserový nivelační přístroj, Křížový čárový laser zelený 4x360° stupeň 16 řádků laser

#ad
Tsebugap #ad - Tato zelená laserová váha je ideální pro upevnění pomocných dlaždic, podlahových dlaždic, schodišťových zábradlí atd. 4 x 360° zelená laserová linie2 x 360° horizontální a 2 x 360° ohniskové linie nabízejí všestranné nivelační pokrytí podlahy, stěny a kolem místnosti.

Dálkové ovládání s dálkovým ovládáním bude vaše nastavení jednoduché a rychlé. Co obdržíte 1× křížový čárový laser, lithiová baterie, dálkové ovládání*1, příručka × 1, 1× zdvihový rám, 1× horní rám, 1× nabíječka, 1× železný plech, 1 × šatní vak, 2× 1. Kromě toho můžete kyvadlo zablokovat a přepnout do manuálního režimu. Iroké použití horizontální/vertikální linii si můžete vybrat jednotlivě nebo současně, nástěnných dekorací, což závisí na podmínkách použití na stavbě.

A laser se automaticky vyrovnává v rozsahu ±3 °, jinak bliká. Samonivelační a manuální režim linkový laser se nachází v samonivelačním režimu, když se kyvadlo odemkne. Tyři laserové linie lze vybrat jednotlivě, v závislosti na použití na staveništi.
ZnačkaTsebugap #ad
VýrobceNantong Lingliang Electronics Co.,Ltd #ad
Číslo dílu360-07
Modelka360-07

7. RockSeed

#ad

IP54 ochrana proti prachu a vodě vč. 2 x AA baterie a ochranného pouzdra, Křížový liniový laser, 1 m nárazuvzdorný otočný vertikální/horizontální zelená laserová úroveň, RockSeed 15 m ± 0,2 mm/m samonivelační liniový laser

#ad
RockSeed #ad - Samonivelační režim je k dostání v rozsahu sklonu 4°. Co dostanete 1 × křížový liniový laser; 1 × plátěná taška; 2 × aa baterie; záruka 12 měsíců. AktualizovanÝ zelenÝ kŘÍŽovÝ laserový laser v německu vyrobený laser, zelený laserový paprsek je 2krát jasnější a stabilnější než červený laser, kromě toho má nižší spotřebu energie a je velmi stabilní v interiéru.

V manuálním režimu je samonivelační funkce deaktivována a zablokována, zda se má přístroj samostatně vyrovnat nebo být fixován. Vlastní nivelační & 2 volitelné režimy můžete nastavit manuální kyvadlové zamykání, vydá laser varování. Ideální pro práce s budovami ip54 ochrana proti prachu a vodě pro zajištění práce v náročných pracovních podmínkách.

Pokud se nacházíte mimo rozsah ±4° pro samonivelaci, aby se přístroj mohl používat v libovolném úhlu. Upozornění: přístroj není vhodný pro extrémní sluneční světlo. Je také možné upevnit šrouby pro 1/4" stativový držák. Robustní 1m nerozbitná dlouhá životnost : Šestistranná 1metrová řada kapek bez ztráty funkčnosti a přesnosti.
ZnačkaRockSeed #ad
VýrobceRockSeed #ad
Délka0
Číslo díluLV1G
ModelkaLV1G

8. Huepar

#ad

Čárový laser 902CG od Huepar, 360 stupňů, vertikální a horizontální linie 360 stupňů, profesionální zelený křížový laser do 45 m. samonivelační

#ad
Huepar #ad - Robustní a stabilní design - křížový laser 902cg je voděodolný a stabilní, opotřebení a úderům. Zelená laserová jednotka – používáme laserovou jednotku osram, přesto přesný a jasný na slunci, vyrobenou v Německu; zelený laser je i navzdory stejnému světelnému zdroji 2krát jasnější než červený laser, je vhodný pro venkovní použití.

2 měnitelné průběžné pulsní režimy – standardní pulzní režim je vhodný pro vnitřní použití. Pro venkovní aplikace můžete přepnout do sekundárního režimu, který vyzařuje tmavší laserový paprsek, takže jej lépe uvidíte i jasných prostředích. 360 stupňů vertikální a 360 stupňů horizontální linie – s ultra jasnými 360 stupňů vertikálními a 360 stupňů horizontálními laserovými paprsky, nabízí úrovňový laser 902CG komplexní nivelační pokrytí s přesností 3 mm na 10 m a maximální pracovní dosah 45 m 100 luxů, díky čemu můžete pracovat na různých částech velkých místností současně. S naším inteligentním kyvadlovým systémem se kyvadlo zavře, když je úroveň vypnutá.

Laser obsahuje 5/8-11palcový a 1/4-20palcový stativový závitový magnetický držák l, takže se na něj můžete spolehnout při všech pracovních podmínkách Díky ochraně měkkou gumou TPR je náš laser odolný proti nárazům, který může být dočasně připevněn k silnému průmyslovému magnetu nebo připojen ke stativu. Multifunkční režim –  jednoduchá obsluha jedním tlačítkem umožňuje velmi snadnou projekci společných nebo nezávislých linií křížová linie, vertikální a horizontální 360 stupňů. Stačí podržet tlačítko na 2 sekundy, abyste spustili inteligentní manuální režim a mohli tak zobrazovat linie v jakékoliv poloze nebo úhlu.
ZnačkaHuepar #ad
VýrobceLevelsure #ad
Výška2.56
Délka4.13
Šířka4.13
Číslo dílu902CG
Modelka902CG