Top 10 Breakout Board for Raspberry – Počítačové komponenty a náhradní díly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CQRobot

#ad

200 Stück Standard Computer Jumper Kappen mit Griff Pin Shunt Kurzschluss 2-Pin Stecker Shunts Geeignet für Arduino Raspberry Pi PCB PC DVD HDD Motherboard Shorting und andere Gegenstände

#ad
CQRobot #ad - 100 stück. Geeignet für arduino raspberry pi pcb pc dvd HDD Motherboard Shorting und andere Gegenstände. Grüne und rote jjumper standard-computer-Überbrückungskappen mit Griff Pin Shunt Kurzschluss 2-poliger Stecker. Schwarze und gelbe Überbrückungskappen für Computer mit Griff, Pin Shunt Kurzschluss 2-poliger Anschluss. Motherboard-Shorting und andere Artikel. 100 stück. 200 stück, 4 farben, 4 Ebenen Stauraum.
ZnačkaCQRobot #ad
VýrobceCQRobot #ad
Číslo díluCQ20181106US
ModelkaCQ20181106US

2. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x TCA9548A I2C Multiplexer 8kanálový multiplexer kompatibilní s Arduino!

#ad
AZDelivery #ad - Těší nás, že vám můžeme nabídnout řadu příkladů použití, kompletní instalační návod, e-knihovny, knihovny a osobní podporu. Az-delivery: váš expert na mikroelektroniku.

Zajistěte si nyní tři azdelivery tca9548a i2c multiplexer 8kanálový multiplexer za výhodnou cenu s množstevní slevou! Multiplexer i2c přepíná 8 různých i2c adres v rozsahu od 0 x 70 do 0 x 77. Vítejte v řadě azdelivery. Umožňuje hladinu napětí mezi 1, 5 v, 8 V, 2, 3, 3 V a 5 V. Díky tomu lze připojit až 8 různých zařízení se stejným I2C rozhraním I2C, přičemž TCA9548A funguje jako Gatekeeper. Provozní napětí: 1, 8 v - 5 v. Taktovací frekvence: 0 - 400 kHz. Zde naleznete vysoce kvalitní produkty pro vaše projekty s arduino a raspberry pi.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu3x PCA9548A

3. FREENOVE

#ad

223 položek, 558-Page Detailní výukový program, Freenove Ultimate Starter Kit for Raspberry Pi 4 B 3 B+ 400, 104 projektů, Python C Java Scratch Code

#ad
FREENOVE #ad - Získejte podporu -> náš tým technické podpory je připraven k tomu, aby si vyhledal své questiony. 558 stran, podrobný návod český jazyk nelze zaručit. No papírový návod. Není součástí této sady. 223 položek pro 104 interesting projects -> each project has circuit diagramy a ověřený kód with detailed explanations. Kompatibilní modely -> raspberry pi 400 / 2b / 1a+ / 1B+ / 4b / zero w / 3b / 3a+ / 3b+ / Zero.4 programovací jazyky -> python kompatibilní s 2&3, C, Java and Scratch.
ZnačkaFREENOVE #ad
VýrobceFreenove #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluFNK0020
ModelkaFNK0020

4. AZDelivery

#ad

Kompatibilní s kabely Arduino a Jumper Wire, AZDelivery 5 x Mini Breadboard 400 Pin se 4 proudovými kolejnicemi

#ad
AZDelivery #ad - Breadboard – kupte nyní za zvýhodněnou cenu! Prkénko pro rychlou montáž elektronických obvodů se 400 kontakty. Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Ideální pro experimentální stavby v laboratoři, na univerzitě, školách, průmyslu, hobby a modelářství. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu5x Mini Breadboard
Modelka5x Mini Breadboard

5. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x sada SPI Reader Micro paměť SD TF karta Memory Card Shield modul kompatibilní s Arduino včetně e-Book!

#ad
AZDelivery #ad - Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Zajistěte si nyní svou 3dílnou sadu azdelivery spi reader micro paměťových sd tf karet za výhodnou cenu s množstevní slevou! Snadné a cenově výhodné rozšíření vaší paměti pomocí slotu na SD kartu.

Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Díky e-knize s návodem k instalaci a příkladovým skriptem od AZ-Delivery můžete začít přímo se svým projektem, aniž byste se museli dlouho zabývat nastavením produktu. Protokol spi zajišťuje snadnou komunikaci s mikrokontrolérem. Podporuje micro sd kartu 2g, micro SDHC kartu 32 G vysokorychlostní karta! Podporuje 5 v.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.04
Šířka2.8
Číslo dílu3x SPI Reader Micro

6. AZDelivery

#ad

AZDelivery 5 x sada SPI Reader Micro paměť SD TF karta Memory Card Shield modul kompatibilní s Arduino včetně e-Book!

#ad
AZDelivery #ad - Díky e-knize s návodem k instalaci a příkladovým skriptem od AZ-Delivery můžete začít přímo se svým projektem, aniž byste se museli dlouho zabývat nastavením produktu.

Protokol spi zajišťuje snadnou komunikaci s mikrokontrolérem. Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Podporuje micro sd kartu 2g, micro SDHC kartu 32 G vysokorychlostní karta! Podporuje 5 v. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny. Zajistěte si nyní svou 5dílnou sadu azdelivery spi reader micro paměťových sd tf karet za výhodnou cenu s množstevní slevou! Snadné a cenově výhodné rozšíření vaší paměti pomocí slotu na SD kartu.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Výška0.79
Délka5.28
Hmotnost0.09
Šířka2.83
Číslo dílu5x SPI Reader
ModelkaSD ー 0123

7. WayinTop

#ad

WayinTop 10 kusů Micro USB na DIP adaptér Board 5 Pin 2,54 mm Pitch 5V Breakout konvertor modul pro DIY USB síťový zdroj zásuvné prkénko

#ad
WayinTop #ad - 5pinový přímý insert přípojka 5pinová direct insert přípojka nabízí stabilní výkon a je bezpečnější při používání.

Pohodlné používání tento breakout board lze bez problémů přeměnit na běžné 2, 54mm DIP pero. Vysoká kvalitamateriál: kov, elektronické díly. Usb 5 pin přípojka je vyrobena z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost. Asto se používá pro spárování s ovladačem s podporou USB nebo k přidání USB proudu do projektu. Velký komfort pro vaši aplikaci! iroké použití ideální pro diy usb napájení, design zásuvných desek atd.
ZnačkaWayinTop #ad
VýrobceWayinTop #ad
Výška0.2
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo díluWYTP29
ModelkaASDIOFJ1

8. SUNFOUNDER

#ad

SUNFOUNDER Raspberry Pi 4B RAB Holder 5 v 1 Base Plate Compatible with Arduino R3 Mega Pi 4B 3B+ 3B 2 Model B 1 Model B a 400 800 Points Breadboard with Rubber Feets Breadboard Holder

#ad
SUNFOUNDER #ad - Skvěle navržené sloty – slot na tf kartu lze snadno připojit, HDMI a USB kabely pro vložení bez překážek připojení napájení. Just pick up and move the whole holder a good way to make a přenosná pracovní platforma.

Iroká kompatibilita – toto pouzdro na plate je vhodné kompatibilní s Arduino Raspberry Pi 4B/3B+/3B/3A+/2B+/2B+/2B/B/1A+ tedy s both 830 a 400 bodovými breadboardy. Well-crafted design – držák rab má přizpůsobený design s elegantním vzhledem, který je atraktivní a je pohodlnější na dotyk, který je s ním pracuje. Ideální nástroj pro DIY elektronický projekt.

Přenosnost a praktičnost – vyrobeno z dlouhotrvajícího polyethylenového plastu, lze snadno přenášet a upevnit na ploché tabulce pro vytváření projektů a vytváření experimentů, robustní a lehké, má malou velikost, s pryžovými feety, aby se udrželo. Istič a organizovaný – tento držák na breadboard je skvělý pro udržení vašich projektů v pořádku.
ZnačkaSUNFOUNDER #ad
VýrobceSunFounder #ad
Číslo díluRAB Holder
ModelkaRAB Holder

9. AZDelivery

#ad

Pi model B včetně e-knihy!, Pi 2, AZDelivery Rozšíření GPIO Extension Board kompatibilní s Raspberry Pi 3

#ad
AZDelivery #ad - Všechny kolíky ve třech provedeních. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Váš experiment bude jednodušší a pohodlnější. Vhodné pro raspberry pi 1a+ / 3b / 3B+ / 2B / 3A+. Praktický breakout s popisem s funkcí.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu1x GPIO Extension

10. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x GPIO rozšíření Extension Board kompatibilní s Raspberry Pi 3, Pi 2, Pi model B včetně e-knihy!

#ad
AZDelivery #ad - Zajistěte si nyní tři rozšiřující desky AZDelivery GPIO za výhodnou cenu s množstevní slevou. Všechny kolíky ve třech provedeních. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny. Vhodné pro raspberry pi 1a+ / 2b / 3B+ / 3B / 3A+. Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Váš experiment bude jednodušší a pohodlnější. Praktický breakout s popisem s funkcí.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu3x GPIO Extension