Top 10 Ersatztüren Küche – Panty ke skříním

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Qrity

#ad

Vhodné pro tloušťku dveřního obložení 4 ~ 22 mm, není nutný žádný slot, Qrity 8 x šroubovací závěs s pružinovým úhlem otevření 90° kuchyňská skříň dveřní panty

#ad
Qrity #ad - Poznámka: není navrženo pro velké těžké dveře, nedoporučuje se pro dveře nad 25 liber. Balení obsahuje: 8 závěsů a 50 šroubů. Vyrobeno z masivní oceli válcované za studena, trvanlivá konstrukce, pozinkované. Snadná instalace, každý může komplikovat instalaci pomocí šroubováku, jednoduchá a nevyžaduje žádné vrtání. Hmotnost: 2 oz * 2, rozměry: 2 * 1, 7 palců typ: non-mortise zakrytá 90 stupňů pružící závěs.
ZnačkaQrity #ad
VýrobceQrity #ad

2. Generisch

#ad

Sada závěsů nové vhodné pro kuchyňské skříně např. nolte kuchyně se 2 panty a 8 šrouby

#ad
Generisch #ad - Vhodné pro kuchyňské skříně např. Vhodné pro 18+ mm skříňky a dveře. Velmi jednoduchá manipulace. Nolte kuchyni, automatický závěs s automatickým zavíráním a tlumiči. Sada závěsů obsahuje: 2 závěsy a 8 pozinkovaných upevňovacích šroubů. S rychlouzávěrem: jednoduché a rychlé upevnění a odstranění dveří skříně jedním stisknutím tlačítka. Rozměry: průměr květináčů 35 mm, kloubový závěs se 110° Softclose. S těmito závěsy lze dveře skříně jednoduše vyrovnat a nastavit.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceGenerisch #ad
Výška1.18
Délka5.28
Šířka3.23

3. Qrity

#ad

úhel otevření 170°, kuchyňská skříňka, dveřní panty + 16 šroubů – velké úhlové dveřní panty – nevyžaduje žádné rozparky, Qrity 2× šroubovací závěs s pružinou

#ad
Qrity #ad - Plný overlay. Vhodné pro skříně 16–40 mm. Jednoduché nastavení pro vyrovnání dveří. Speciální nastavovací šroub se hodí pro úhel dveřního závěsu 130 – 175 stupňů. Qrity 165/170/175 ° panty dveří skříně, měď a poniklované. Velmi vysoká mechanická mechanika, která dveře zavírá pro tichý pohyb. Jednotlivě baleno 16dílnými šrouby jsou součástí dodávky.
ZnačkaQrity #ad
VýrobceQrity #ad
Výška1.89
Délka1.58
Hmotnost1.1
Šířka1.49
Číslo díluDH03-U

4. DOOR HINGE REPAIR KIT

#ad

Bílá kuchyně skříň dveřní závěs repair sada obsahuje 10 desek a upevňovacích šroubů

#ad
DOOR HINGE REPAIR KIT #ad - Easy Fit. Se zinkovou úpravou. Rouby jsou součástí dodávky. Isté provedení. Pro opravu poškozených skříní.
ZnačkaDOOR HINGE REPAIR KIT #ad
VýrobceCABINETS FOR BATHROOMS #ad

5. ASKON

#ad

PREMA – extra silné ochranné dveře proti prachu s 2stranným zipem – tvar U – absolutně prachotěsné – jednoduché upevnění – opakovaně použitelné – zámek na nečistoty

#ad
ASKON #ad - Ldpe fólie cca 150 μm silné. Absolutně prachotěsné i na zemi. Pro dveře do výšky 2, 1 m a šířky 1, 1 m. Tvar u s povrchem odolným proti podlaze. Fóliové dveře se snadno upevní.
ZnačkaASKON #ad
VýrobcePrema GmbH #ad

6. FURNIWARE

#ad

Vzdálenost hrnců 45 mm, Furniware 2 kusy vnitřních závěsů skříně, úhel otevření 110° s hydraulickou pružinou, perfektní měkká kuchyňská skříňka, dveře skříně, šatní skříň, pro kuchyňskou skříňku

#ad
FURNIWARE #ad - Iroké použití závěsy skříně se často používají v různých typech skříní, knihoven a různých dřevěných dveří, šatníků, které se používají v domech a kancelářích. Když se dveře zavřely, nebylo slyšet žádné hlasité tření. Vysoce kvalitní materiálzávěs se skládá z ocelového plechu válcovaného za studena s vysokou tvrdostí, který je odolný proti korozi a korozi, nedá se snadno deformovat a má dlouhou životnost.

Snadná instalace 3krát nastavitelné – tyto 35mm závěsy na šálky s obličejovým rámem soft-close jsou 3d nastavitelné pro snadnější instalaci a mají hladký úhel otevření 110°, aby bylo zajištěno, že jsou dvířka vaší kuchyňské skříňky správně vyrovnané a plynule se otevírají a zavírají.

Funkce ztlumení závěs má zabudovanou hydraulickou kovovou pružinu. Je to dobrý nápad pro renovaci domu, kuchyně nebo koupelny. Jednoduché a praktické je nepostradatelným příslušenstvím pro montáž nábytku. Závěs skříně Úhel otevření: 110 stupňů; průměr hrnce: 35 mm; hloubka nádobky: 11, 5 mm; vzdálenost otvorů: 45 mm. Během procesu zavírání se dveře pomalu zavírají, aby se snížily nárazy a zabránilo se hluku.
ZnačkaFURNIWARE #ad
VýrobceFURNIWARE #ad
Výška0.01
Délka1.38
Hmotnost0.51
Šířka0.63

7. Dream HorseX

#ad

4 kusy.., kuchyňské skříňky, panty, dveře skříně, dveřní panty, odnímatelné, Kuchyňská skříňka, s tlumičem, standardní panty, vhodné pro dveře kuchyňské skříňky

#ad
Dream HorseX #ad - Hydraulický tlumič otevírání a zavírání činí pouze 42 decibelů. Pokud zjistíte, že jsou panty během používání volné nebo že dveřní výplně nejsou rovné, měli byste je okamžitě utáhnout nebo nastavit pomocí nářadí. Vyrovnávací závěs a 6dílné rameno s podporou síly minimalizují hluk a poskytují vám příjemné a klidné prostředí.

Spolehlivá kvalita naše panty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli válcované za studena, je odolná proti korozi, která nerezaví, snadno se zlomí a lze ji používat dlouhou dobu. Hel otevírání a zavírání činí 95°-110°. Snadná instalace instalace závěsu nevyžaduje vrtání a lze ji jednoduše instalovat pomocí šroubů. Výhody produktu 11, 5 cm hluboký design závěsu, dělají dveře skříně spolehlivější, nikdy se nedeformují, vysoce kvalitní pružina, zvyšují sílu, 35 mm zesílení otvoru, odnímatelný závěs.

Nejprve připravte nástroje → označte polohu → nainstalujte závěsný hrnec → instalace podstavce → efekt ladění. Víceúčelový velmi vhodné pro domácí dekoraci. Lze jej instalovat nejen na dveře skříně, ale také na suchých místech, knihovny, jako jsou ložnice, tv skříně, příslušenství ke dveřím vinné skříně, ložnice, obývací pokoje, pracovny atd.
ZnačkaDream HorseX #ad
VýrobceDream HorseX #ad
Výška0.01
Délka0.81
Šířka0.44

8. KINHARD

#ad

Posuvné dveře, KINHARD Automatický zavírač dveří White bez vrtání, dřevěné dveře, automatické zavírání dveří s 1,2 m dlouhou stahovací šňůrou, použitelné pro všechny druhy hliníkových dveří

#ad
KINHARD #ad - Multifunkční: multifunkční automatické zavírání dveří. Rychlá instalace: 3m lepicí instalace, vysoká pevnost a žádné poškození stěny, není nutné vrtat otvory, snadná instalace a odolnost vůči teplu.

Vhodné pro byty, skleněných dveří, kanceláře. Vysoce kvalitní materiály: materiál automatického zavírání dveří je vyroben z kvalitního ocelového drátu a povrch z kvalitního plastu, který je odolný proti korozi a opotřebení a má dlouhou životnost. Zabraňuje opakovanému zaboření dveří během učení a práce, zlepšuje efektivitu učení a práce a zabraňuje pronikání much do místnosti.

Hebký a s dlouhou životností: nelepí, když se otáčí vysokou rychlostí, což výrazně snižuje lepení, upnutí a hluk. Hodinový strojek má životnost asi 20 000 cyklů. Iroké spektrum použití: vhodné pro všechny druhy hliníkových dveří, dvoucestných posuvných dveří, dřevěných dveří, sítě proti hmyzu atd.
ZnačkaKINHARD #ad
VýrobceKINHARD #ad
Výška0.67
Délka2.48
Šířka2.48
Číslo díluLZDBMQL-B
ModelkaLZDBMQL-B

9. SOTECH

#ad

2 x univerzální závěs Salice pro skleněné dveře nebo dveře zrcadla 110° vč. lineární montážní desky výška 3 mm s eurošrouby, excentrické nastavení, nábytkové panty s krytky

#ad
SOTECH #ad - Deska se upevní speciálním lepidlem na skleněné nebo zrcadlové dveře. 2 x montážní deska salice domi pro rychlou montáž / otvor: 21 + 32 mm / upevnění: s předmontovanými eurošrouby, otvor Ø 5 x 11 mm / nastavení hloubky a výšky pomocí excentrického / výška: H3 = 3 mm pro 19 boční stěny / materiál: zinkový tlakový odlitek / povrch: matný nikl / 2 x kryty pro závěsy s uchycením vyražené logo Salice Povrch: matný nikl.

Univerzální závěs salice 110° s automatickým zamykáním pro skleněné dveře k nalepení / jednoduchou změnou polohy desky na dveřích je možné pomocí jediného závěsu a jedné montážní desky uvolnit všechny dveřní zarážky, včetně zarážky s vnitřními dveřmi. Montážních desek a krytů závěsových ramen. Deska k nalepení / rameno závěsu a hrnec závěsu: zinkový tlakový odlitek / hloubka hrnce: 9 mm / úhel otevření: 110° / nastavení stran: -1, 5 mm/ +4, 5 mm / pro šrouby se závitem do dřeva nejsou součástí dodávky! / s automatickým zavíráním bez tlumení / povrch: Nikl matný / Moderní 3D nastavení / vzdálenost hrnce k: od 3 do 18 mm / průměr hrnce: 35 mm / nastavení výšky: ± 2 mm.

Pro další informace o lepidle a jeho použití se můžete obrátit na výrobce lepidla nebo dodavatele skleněných dveří. Rozsah dodávky: 2 kusy pásků na hrnce vč. Doporučujeme nechat lepení provádět firmami, které se specializují na zpracování skla. Pro upevnění nevyžadují žádné otvory.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo dílu123456-001

10. SHUHANG

#ad

5 Paar 10 Stück, SHUHANG Scharniere für Schranktüren Küchenschrank softclose Scharnier Eckanschlag Schrank Scharniere mit Schließautomatik

#ad
SHUHANG #ad - Shuhang - Mach dein Leben besser. Hergestellt aus massivem kaltgewalztem Stahl, strukturell langlebig und verzinkt. Better life: das produkt wird mit schrauben geliefert.

Wenn sie fragen haben, kontaktieren Sie uns bitte so schnell wie möglich. Das weiche verschlussdesign kann verhindern, dass Ihre Finger vom Schrank eingeklemmt werden, die Schließtür puffern und sicherstellen, dass sie immer leise schließt. 3d-anpassung: ermöglicht 3-dimensionale Anpassung ± 5 mm. Praktische Spiral-Tiefenverstellung. Für türdicke 14, 20 mm; becherdurchmesser Ø 35 mm Standardgröße; Schalentiefe 11, 5 mm; Öffnungswinkel 100°. Komfortabler softclose: mit hilfe von pneumatischen federn machen möbeltüren beim Öffnen oder Schließen kein Knallen.
ZnačkaSHUHANG #ad
VýrobceSHUHANG #ad