Top 10 Strandkorbhaube 120m Breit X90x165 – Plachty na krytá plážová lehátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REVALA

#ad

Vodotěsné pouzdro na plážový koš, černý, 120 × 80 × 160 cm Š×H×V, odolný vůči zimě a UV záření, REVALA 120 cm Plážový koš ochranný obal, tkanina Oxford 600D

#ad
REVALA #ad - Vhodné rozměry: obal na plážový koš 120 široký, černý | kryt Š x h x v: 120 x 80 x 160 140 cm | krycí obal se hodí na nejběžnější plážové koše do šířky 120 cm, 1místné a 2místné. Zcela odolná ochrana plážového koše: v zimě a v létě – robustní tkanina oxford 600d – odolná proti zimě a UV záření, odolná proti povětrnostním vlivům, vodotěsná, odolná proti roztržení – dlouhodobá ochrana než běžné potahy 420D.

Nan. Prodyšný: vzduchový otvor pouzdra, s ochranou proti dešti a integrovanou mřížkou zajišťuje cirkulaci vzduchu pod krytem, aniž by mokro nechal v ochranném krytu a zabraňuje tvorbě plísní.

Krátké momenty genie: s krytem, se 2 zipy a navíjecím systémem praktický suchý zip můžete plážový koš využívat, aniž byste museli odstranit celou krycí plachtu. Spokojenost: pokud se vám obaly na plážové koše revala nebudou líbit 100 %, pak ji bez problémů zašlete až do 30 dnů zpět a dostanete zpět peníze.
ZnačkaREVALA #ad
VýrobceREVALA #ad
Výška62.99
Délka31.5
Hmotnost6.06
Šířka47.24
ModelkaHK011

2. VERDOBA

#ad

Prémiové plážové křeslo, ochranné pouzdro, vodotěsné pouzdro na plážové křeslo se zipem YKK a UV, VERDOBA, odolné vůči zimě 600D Oxford, 100 x 135 x 160 cm velké plážové křeslo ochranné pouzdro

#ad
VERDOBA #ad - Vysoce kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Dešťová voda se z materiálu odlévá. Vhodný úložný vak, pokud ochranné pouzdro nepoužíváte, je součástí dodávky. Bezpečná ochrana s verdoba – robustní kryty pro plážové koše od verdoba mají integrovaná přídavná upevňovací oka, abyste mohli svou kapuci ukotvit v zemi při silné bouři.

Plážový koš odolný vůči zimě – vysoce kvalitní zipy ykk zajišťují, že se potah na plážový koš při otevírání a zavírání snadno ovládá. Uv vrstva chrání černé ochranné pouzdro na plážové křeslo před vyblednutím. Rozměry obalu na plážový koš velikost L: 100 x 135 x 160 cm D x Š x V. Pouzdro je vodotěsné. Materiál je vodotěsný, zimovzdorný a snadno se čistí.

Ideální větrání – boční větrací okna zabraňují hromadění vlhkosti a zajišťují cirkulaci vzduchu pod ochranným obalem na plážovou židli. Materiál – tkanina oxford 600d odolná proti roztržení je potažena vrstvou uv a pvc. Pvc vrstva udrží vaše plážové křeslo v suchu. Pro bezpečnou ochranu po celý rok. Vodotěsné a odolné vůči zimě – obal na plážový koš je díky robustní tkanině oxford 600d perfektně vhodný pro chladné dny a ochranu vašeho plážového křesla.
ZnačkaVERDOBA #ad
Výrobceincubado GmbH #ad
Výška62.99
Délka39.37
Hmotnost8.82
Šířka53.15
ModelkaL - 100 x 135 x 160 cm

3. REVALA

#ad

Vodotěsné pouzdro na plážový koš + taška, 600D Oxford, 155 x 90 x 160 cm ŠxHxV, REVALA Plážový koš ochranný obal XL 150 cm odolný vůči zimě a UV záření, zelené

#ad
REVALA #ad - Prodyšné: větrací otvor pouzdra, s ochranou proti dešti a integrovanou mřížkou, zajišťuje cirkulaci vzduchu pod kapotou, aniž by se vlhkost nechala v ochranném krytu a zabraňuje tvorbě plísní. Vhodné rozměry: obal na plážový koš 150 široký zelený | kryt š x h x v: 155 x 90 x 160 140 cm | krycí obal se hodí na nejběžnější plážové koše do šířky 150 cm, 2místné, 3místné a XXL.

Perfektně sedí a pevně drží: flexibilní popruhy na suchý zip a stahovací šňůrka prémiových obalů na plážový koš | snadná manipulace | ochranné pouzdro na plážový koš vč. Kompletní ochrana plážového koše: v zimě a v létě – robustní tkanina oxford 600d – odolná vůči zimě a uv záření, vodotěsná, odolná proti povětrnostním vlivům, odolná proti roztržení – dlouhodobější ochrana než běžné potahy 420D.

Užívejte si krátké momenty: s krytem, se 2 zipy a navíjecím systémem praktický suchý zip můžete plážové křeslo používat, aniž byste museli odstranit kompletní krycí plachtu. Ložné tašky | 100% rEVALA slibuje.
ZnačkaREVALA #ad
VýrobceREVALA #ad
Výška62.99
Délka35.43
Hmotnost9.17
Šířka61.02
ModelkaHK023

4. KESSER

#ad

Odolný proti zimě odolný proti UV záření, KESSER® Prémiové ochranné pouzdro na plážový koš s větracími otvory, odolný proti zátěži 600D Oxford, vodotěsný, potah na plážový koš, šedý, tkanina 135 × 100 × 160/150 cm

#ad
KESSER #ad - Vniknutou vlhkost lze uvolňovat přes skryté větrací otvory ven. Vysoce kvalitní a robustní kryt lze zcela jednoduše opláchnout zahradní hadicí. Pro bezpečnou ochranu při větru a počasí jsme kryt vybavili stahovací šňůrkou s hliníkovými očky, což zajišťuje bezpečné držení na vašem plážovém koši a chrání před větrem a sklouznutím.

Vodoodpudivou látku lze bez problémů čistit. Látka z tkaniny oxford 600d je uv a vodotěsná a chrání váš plážový koš ideálně v každém ročním období. Boční větrací okna krytu zajišťují uvnitř optimální cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti, tím jsou vyloučeny páchavé pachy nebo jedovaté plísně na textiliích. Pokud kryt někdy není potřeba, můžete jej také zcela jednoduše a kompaktně uložit do přístřešku nebo garáže až do příštího použití.

Náš obal na plážový koš chrání váš plážový koš bezpečně a spolehlivě před různými vlivy prostředí, jako je sníh, déšť nebo také ptačí hnoj, ideálně chráněný v každém ročním období. Následně můžete ochranu plážového koše díky UV ochraně nechat uschnout na slunci bez zbytků. Váš kryt tak bude při příštím použití svítit jako nový. Kvalitně zpracované zipy vám usnadní navlékání a svlékání. 3vrstvá látka je vyrobena z UV a ochrany proti vodě, stabilní tkanina a PVC potah.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška62.99
Délka53.15
Hmotnost6.61
Šířka39.37
Modelka23061_mfn

5. WALDNER

#ad

Odolná proti zimě odolná proti povětrnostním vlivům odolná vůči UV záření prodyšná | 120 × 90 ×, WALDNER Ochranný obal na plážový koš | Oxford 600D | obal na plážový koš kryt krycí plachta | vodotěsná

#ad
WALDNER #ad - Plachta je absolutně odolná proti zimě a udržuje chlad, mráz a sníh důsledně mimo dosah vašeho plážového křesla. Materiál je obzvlášť robustní, odolný proti roztržení a odolává i silnému větru. Uv vrstva chrání před vyblednutím.

Díky prodyšnému krytu můžete vaše plážové křeslo bez problémů přezimovat venku. Waldner záruka kvality: waldner je zahradnický profesionál. Všechny naše výrobky jsou důkladně testovány a testovány v Německu. Potah na plážový koš s dlouhou životností je díky prémiovému materiálu oxford 600d a integrované vnitřní vrstvě PVC 100% vodotěsný a chrání při každém počasí před deštěm, vlhkostí a vlhkostí.

Pokud nejste 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět, zaručeně bez jakéhokoli druhu. Ochranné pouzdro na plážové křeslo od waldner má rozměry 120 × 90 × 160/145 Š/h/v a chrání vaše plážové křeslo bezpečně a spolehlivě před vlivy životního prostředí a počasí a přírodním znečištěním, abyste se z plážového křesla mohli dlouho radovat. K péči dostanete čisticí hadřík zdarma.
ZnačkaWALDNER #ad
VýrobceWALDNER #ad
Výška62.99
Délka31.5
Hmotnost5.51
Šířka47.24
Číslo díluBreite 120cm
ModelkaBreite 120cm

6. Trader Josch

#ad

Trader Josch Plážový koš ochranný obal odolný proti zimě – 120 cm široký x 91 cm – obal na plážový koš XXL s větracími otvory – obal na plážový koš odolný vůči zimě – šedý

#ad
Trader Josch #ad - Prémiový materiál – potah na plážový koš je vyroben z obzvlášť odolného polyesteru oxford 600D. Prodyšné – naše kryty na plážové koše jsou po stranách vybaveny dvěma větracími otvory. Plachta pevně zafixovaná stahovací šňůrkou drží i při silném větru.

Kryt můžete bezpečně uložit do dodávané tašky. Díky tomu je potah na plážový koš odolný vůči uv záření, odolný proti roztržení, stálobarevný a prodyšný. Pevně drží – s naším robustním krytem na plážové křeslo optimálně ochráníte své plážové křeslo před rozpadem způsobeným povětrnostními vlivy. Vodotěsný – materiál krytu je extrémně odolný proti povětrnostním vlivům a chrání vaše ochranné pouzdro na plážové křeslo po celý rok před deštěm, sněhem a slunečním zářením – tak zůstane vaše plážové křeslo déle krásné.

Jednoduchá manipulace – potah na plážové křeslo se snadno manipuluje a bleskově překlopí přes koš. Ty zajišťují potřebnou cirkulaci vzduchu, aby se zabránilo tvorbě plísní v interiéru.
ZnačkaTrader Josch #ad
VýrobceTrader Josch #ad
Výška61.02
Délka47.64
Šířka35.83
Číslo díluStrandkorb Schutzhülle Winterfest
ModelkaStrandkorb Schutzhülle Winterfest

7. REVALA

#ad

Odolný vůči zimě a UV záření, vodotěsné pouzdro na plážový koš, 155 × 90 × 160 cm Š×H×V, REVALA 150 cm Plážový koš ochranný obal, tkanina Oxford 600D, černý

#ad
REVALA #ad - Kompletní ochrana plážového koše: v zimě a v létě – robustní tkanina oxford 600d – odolná vůči zimě a uv záření, odolná proti povětrnostním vlivům, vodotěsná, odolná proti roztržení – dlouhodobější ochrana než běžné potahy 420D.

Prodyšné: vzduchový otvor pouzdra, s ochranou proti dešti a integrovanou mřížkou, zajišťuje cirkulaci vzduchu pod krytem bez vlhkosti a zabraňuje tvorbě plísní. Užívejte si krátké momenty: s krytem, se 2 zipy a navíjecím systémem praktický suchý zip můžete plážové křeslo používat, aniž byste museli odstranit kompletní krycí plachtu.

Bez kdyby a jinak! Vhodné rozměry: obal na plážový koš 150 široký černý | kryt š x h x v: 155 x 90 x 160 140 cm | krycí obal se hodí na nejběžnější plážové koše do šířky 150 cm, 2místné, 3místné a XXL. Spokojenost: pokud se vám obal na plážový koš xxl nelíbí na 100 %, pošlete kryt bez problémů až na 30 dní zpět a dostanete své peníze zpět.
ZnačkaREVALA #ad
VýrobceREVALA #ad
Výška62.99
Délka35.43
Hmotnost8
Šířka61.02
ModelkaHK013

8. REVALA

#ad

Ochranné pouzdro, odolné vůči zimě a UV záření, vodotěsné pouzdro na plážové křeslo + taška, 120 x 80 x 160 cm ŠxHxV, REVALA M 120 cm Plážové křeslo, 600D Oxford, zelené

#ad
REVALA #ad - Vhodné rozměry: obal na plážový koš 120 široký, zelený | kryt š x h x v: 120 x 80 x 160 140 cm | krycí obal se hodí na nejběžnější plážové koše do šířky 120 cm, 1místné a 2místné. Ložné tašky | 100% rEVALA slibuje.

Kompletní ochrana plážového koše: v zimě a v létě – robustní tkanina oxford 600d – odolná vůči zimě a uv záření, odolná proti povětrnostním vlivům, vodotěsná, odolná proti roztržení – dlouhodobější ochrana než běžné potahy 420D. Prodyšné: větrací otvor pouzdra, s ochranou proti dešti a integrovanou mřížkou, zajišťuje cirkulaci vzduchu pod kapotou, aniž by se vlhkost nechala v ochranném krytu a zabraňuje tvorbě plísní.

Perfektně sedí a pevně drží: flexibilní popruhy na suchý zip a stahovací šňůrka prémiových obalů na plážový koš | snadná manipulace | ochranné pouzdro na plážový koš vč. Užívejte si krátké momenty: s krytem, se 2 zipy a navíjecím systémem praktický suchý zip můžete plážové křeslo používat, aniž byste museli odstranit kompletní krycí plachtu.
ZnačkaREVALA #ad
VýrobceREVALA #ad
Výška62.99
Délka31.5
Hmotnost7.39
Šířka47.24
ModelkaHK021

9. REVALA

#ad

Odolný vůči zimě a UV záření, šedá, vodotěsné pouzdro na plážový koš, 155 × 90 × 160 cm Š×H×V, tkanina Oxford 600D, REVALA 150 cm Plážový koš ochranný obal

#ad
REVALA #ad - Užívejte si krátké momenty: s krytem, se 2 zipy a navíjecím systémem praktický suchý zip můžete plážový koš používat bez odstranění kompletní krycí plachty. Spokojenost: pokud se vám obal na plážový koš revala xxl nelíbí, pošlete kryt bez problémů až 30 dní zpět a dostanete peníze zpět.

Prodyšný: vzduchový otvor pouzdra, s ochranou proti dešti a integrovanou mřížkou zajišťuje cirkulaci vzduchu pod krytem bez vlhkosti a zabraňuje tvorbě plísní. Plná ochrana plážového koše: v zimě a v létě – robustní tkanina oxford 600d – odolná proti zimě a uv záření, odolná proti povětrnostním vlivům, vodotěsná, odolná proti roztržení – dlouhodobější ochrana než běžné potahy 420D.

Bez případů a vůbec! Vhodné rozměry: plážový koš 150 široký | kryt s šířkou Š x h x v: 155 x 90 x 160 140 cm | kryt se hodí na nejběžnější plážové koše do šířky 150 cm, 2místné, 3místné a XXL.
ZnačkaREVALA #ad
VýrobceREVALA #ad
Výška62.99
Délka35.43
Hmotnost7.73
Šířka61.02
ModelkaHK003

10. riijk

#ad

Ochranný obal na plážový koš odolný proti zimě z pevné tkaniny Oxford 600D | kryt na zahradní nábytek | obal na plážový koš vodotěsný a odolný vůči UV záření | šířka 135 cm

#ad
riijk #ad - Zapomeňte na tápání a vychutnejte si snadný vstup díky chytrému srolování pouzdra. Investujete do dlouhé životnosti! Ochrana vašeho plážového koše – zažijte neuvěřitelnou ochranu našeho pouzdra a už si nemusíte dělat starosti o vítr, déšť nebo sníh.

Jednoduché a stylové – dále snadný přístup k vašemu plážovému křeslu s našimi zipy. Přilne těsně na vaše plážové křeslo a současně nabízí dostatek místa pro další doplňky. Kvalita zpracování – každý šev, každý zip, každé očko odráží náš závazek ke kvalitě. Pořiďte si na míru pro své plážové křeslo! materiály, které ochrání každou výzvu – s naší robustní tkaninou oxford 600d polyester neděláte žádné kompromisy.

S naší čepicí na plážový koš jste nejlépe vybaveni. Je vodoodpudivý, odolný vůči uv záření a odolává každému počasí – na plážové křeslo. Hodí se jako atraktivní – náš potah na plážový koš byl vyvinut pro perfektní tvar.
Značkariijk #ad
Výrobceriijk Handelsgesellschaft mbH, Schrammsweg 17, 20249 Hamburg #ad
Výška62.99
Délka53.15
Hmotnost5.6
Šířka59.06
Číslo dílu18014
Modelka18014